Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor döntitek el, hogy...

Ti mikor döntitek el, hogy mit fog reggelizni, ebédelni, uzsonnázni, vacsorázni a babátok – gyereketek?

Figyelt kérdés

Mindig az adott napon improvizáltok (tegyük fel reggel amikor bemész a konyhába, akkor találod ki mi lgyen a reggeli, és ebéd után még nem feltétlenül tudod mi lesz az uzsonna), vagy pedig előző napon (vagy akár több nappal előtte) már pontosan tudod mi lesz a "menű"?


Köszönöm a válaszokat!



2018. nov. 6. 20:41
 1/9 A kérdező kommentje:
* menü
2018. nov. 6. 20:43
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Közvetlenül étkezés előtt, kivéve a hétvégi ebédet. Azt általában reggel, néha előző este.
2018. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk a fagyasztóban van mindig kocka húsi. Valamint sokféle alapanyag. Több gyümi, banán, alma, fagyasztóban barack, meggy. Pár féle zöldség, ami mindig van krumpli, répa, zöldborsó, brokkoli. Ezeket kombinálom. Arra figyelek, h mindig legyen zöldség és gyümölcs is néhány féle, sosem hagyom, h kifogyjon, de, h konkrétan mi lesz az adott étel, aznap találom ki.
2018. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
bocsi, husi
2018. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
2-3 napra főzök es altalaban 2 napra elore megtervezem mit fogok fozni soron kovetkezore. Eleg ritka hogy megkerdem a kolykoket mitnfozzek hetvegen. De elofordul hogy donthetnek.
2018. nov. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha pures korszakrol beszelunk akkor en is ugy csinaltam ahogy elottem szolo: melyhutobol aznap reggel kivettem a kocka husit kocka zoldsegeket, ha a kertbe volt valami idenyzoldseg esetleg abbol foztem hozza frissen es ugy mixeltem le neki
2018. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Akkor döntöm el, mikor boltba megyek. Kb 2-3 féle ételből választhat (ha nem főtt étel van). Pl reggel van gabonapehely, kalács vagy kenyér valamivel megkenve. Úgy vásárolok, hogy kétféle lehetőség azért mindig legyen.

Tehát pontosan nem tudom, mit fog választani, csak fenntartok egy egészséges mértékű, folyton változó kínálatot.

2018. nov. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van otthon mindig kenyer, vaj, sonka, sajt, tojas, virsli, liszt, krumlpi,hagyma, tej, tejfol, rizs, teszta,tesztaszosz, melyhutoben borso, repa,brokkoli. Ezekbol az alap hozzavalokbol ezerfele dolgot lehet kesziteni. Zoldseges rizottot sajttal, szendvicset, melegszendvicset, bundaslenyeret, zoldseglevest, krumplifozeleket virslivel, sajttal toltott virslit, brokkolikremlevest, tejfolos tesztat, brokkolis sajtos tesztat stb.
2018. nov. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5-nek: Gondolom itt a kisgyermek-táplálásról lett volna szó...

Nekem többnyire tele a fagyasztóm, és mikor még picik ('babák') voltak, akkor is mindig volt ötletem, ill. amit mi ettünk, annak egy részét kicsit másképp készítettem el (kevésbé fűszeresen, és amit még nem ehetett, az nem tettem bele.)

Pl. sült hal volt - a baba kapott párolva (nem a zsírban, olajban kisütve), mondjuk brokkolival, rizzsel turmixolva.

2018. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!