Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek szoptatás vége...

Mit tegyek szoptatás vége felé, hogy ne rágja a cicimet? Kezdjem el a hozzátáplálást? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 hónapos kislányomnak van 2 foga és szoptatni szerettem volna 6 hónapos koráig. De amióta kibújt az alsó 2fogacskája 3,5 hónaposan néha rágókának használja a cicimet! Néha már előre félek a szoptatástól és attól is ha esetleg nem evett eleget! Ha már rágcsálja akkor már biztos nem éhes?

Köszi a válaszotokat előre is


2008. nov. 5. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Pontosan nem tudom, hogy a lányod miért rágcsálja, nálunk merő szórakozásból tette, és még rám is nézett, hogy mit szólok hozzá. Én elég határozottan rászóltam, hogy nem szabad, és egy pár hét után már nem csinálta. Igaz nálunk a rágcsálást 8 hónaposan kezdte, mert addigra nőtt ki teljesen a két alsó foga, de addigra már mást is evett. Volt olyan is, hogy ha nem jött rögtön a tej, akkor elkezdte ráncigálni, majd ráharapott.

Ha nem sír a szopi után akkor, sztem nem maradt éhes.

2008. nov. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bimbóvédő?? Én azt használok mondjuk a kezdetektől, már 10 hónapja és ha ráharap se érzem, mert felfogja és ki tudom húzni belőle. :) Kb 5-6 hósan eljutottam oda hogy leszoktattam a bimbóvédős szopiról, mert már nem fájt a cicim, de akkor jött a harapdálós időszak nála is és inkább visszatértem rá.

Egyébként tuti azért csinálja, mert tetszik neki, hogy sziszegsz, vagy kirántod, vagyis a reakciódat élvezi. Valahogy magyarázd el hogy ne, vagy próbáld rezzenéstelenül elvenni olyankor tőle.

2008. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!