Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit eszik a terhessége...

Ki mit eszik a terhessége vége felé, ill. szoptatás alatt? Mit szabad?

Figyelt kérdés
Szopizási időben pl, hogy ne fájjon a pici hasa.
2011. jan. 11. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindig azt ettem,ami jól esett. Amikor szopiztak is a lányok,akkor is ugyan úgy megettem a káposztát ,a karfiolt...

Azt szoktam javasolni,hogy mindent egyen az újdonsült anyuka ami jól esik, ha a kicsi nyugtalan lesz, akkor kell a gyanús dolgok evését hanyagolni.

2011. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én lassan semmit sem eszek. Kicsim nagyon hasfájós, és most próbálok rájönni, hogy mitől lehet. Az is lehet, hogy egyszerűen csak szeles, és nem az bántja, amit én eszek, viszont napi 12 óra üvöltés után én sajnos nem merek kísérletezni....

Nem eszek semmi erőset és fűszereset (hagyma, fokhagyma, borsos dolgok), semmi k betűset, semmi tejterméket (kivéve natúr joghurt).

De mindenki babája más, lehet, hogy te majd sok mindent ehetsz.

2011. jan. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A terhesség végéig amit megkívántam.

Szoptatásnál a szokásos "K" betűs és alapból felfújós ételeket mint pl a bab, de ez amúgy babafüggő, én ehettem karfiolt is, a lányomnak nem fájt a hasa. Más babának meg bármi mástól fájhat ami átjut a tejjel.

2011. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. jan. 11. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!