Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hosszú szoptatás vége felé...

XStefix kérdése:

Hosszú szoptatás vége felé megváltoztak a mestruációs tünetek?

Figyelt kérdés

Korábban mindig a hasam fájt, amikor valami történt odabent. A szoptatás alatt ez elmúlt.

Pár hónapja viszont a mellem szurkál hirtelen, "húzóan" és fájdalmasan. Ráadásul időnként úgy kisugárzik a fájdalom a gyomorszájamba, hogy szabályosan felkavarodik a gyomrom, émelygek. Félidőnél és mesi előtt is megjelenik, úgy, mint a régi tünetek. (Ha nem tudnám, hogy nem, azt hinném, hogy terhes vagyok.:)

Tapasztalt valaki hasonlót?

38 hónapja szoptatok.


2011. máj. 2. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

38 honapja? Szerintem igy jelez a szervezeted, hogy ideje lenne abbahagyni.

Nalam nincsenek ilyen tunetek, bar meg csak 8 honapja szoptatok, de minden olyan, mint a terhesseg elott.

2011. máj. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó sokáig szoptatni de 38 hónap után már elkellene hagyni.
2011. máj. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

ÚRISTENNNNNNNNNN!

Ez nagyon sok idő.Én 16 hónapig csak fejtem s még vittek is 30 liter tejet havonta.De 3 hete befejeztem,mert elég volt s az orvos is tanácsolta.

Most apasztógyógyszert szedek!

Szerintem te is jobb,ha abba hagyod!

2011. máj. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

16 hónaposan nem kellet volna befejezni, az orvos tanácsait bírom.

A hormonbomba apaszgyógyszert meg szedje be ő:-((((


26 hónapja szoptatok

2011. máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A tüneteim nem abnormálisak és nem is elviselhetetlenek, úgyhogy semmi köze a testi kimerüléshez. Egyszerűen csak megváltoztak. Ennyi.

Konkrét tapasztalatokat várok, lehetőleg hozzám hasonlóktól, nem véleményezést.

2011. máj. 3. 12:31
 6/9 anonim ***** válasza:

haradik vagyok

Mint írtam (majdnem) 26 hónapja szoptatok, 7-n kellet volna megjönnie, ehelyett úgy néz ki most fog, már barnázok és fájdogál a hasam is.

Eddig 1x volt ilyen.

Először a szülés után 3,5 hónappal jött meg, majd a lányom 5 hónapos korában, aztán beált 28 napra.


Kicsit idegesít dolog, ha elmúlik elmegyek nőgyógyászhoz.

2011. máj. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

előző

NEM "haradik", hanem negyedik voltam


ráadásul van egy miómám is

2011. máj. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok/voltam az ilyen hosszú szoptatás pártján soha, általában nem is egyezik a véleményünk a kérdezővel. DE! Nem az volt a kérdés, hogy nem sok-e a 38 hónapja tartó szoptatás. Aki így értelmezi a kérdést, legyen szíves még egyszer (kétszer, háromszor) átolvasni.


Én csak 10,5 hónapig tudtam szoptatni, az utolsó mensimkor volt ilyen. Következő hónapban pozitív lett a teszt, pedig spirálom volt :)

2011. máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na, közben szépen ismétlődővé váltak a tünetek, úgyhogy elképzelhető, hogy erre váltott át a szervezetem innentől.

Azért köszönöm a válaszokat!

2011. máj. 24. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!