Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első gyermekesek mennyire...

Első gyermekesek mennyire támaszkodtok a védőnőre tanácsért?

Figyelt kérdés
Én úgy erzem az én védőnőm utálja a munkaját csak a kontrolokon lehet vele komunikálni azon kivűl nem elérhető .Neki a feladata elvégezve legyen mérés stb és viszlát .
2018. nov. 20. 11:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%

10-es vagyok


Velem korabeli

2 gyereekes


Alternatívákra nyitott.


Segít a szoptatásban, de nem kövez meg senkit, ha nem megy neki, de ha kéri minden alternatívát megmutat


Nem zaklat, de ha kéred kijön.


Elhozta a recepteket a dokimtól, de csak dobott egy üzit, hogy bedobra a postaládába.

Nem jött be feleslegesen..


Altatással egyebekkel kapcs adott jó tippeket

2018. nov. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nekünk aranyos védőnő jutott. Se túl sok, se nem kevés: mindent elmagyaráz, kérdezhetek, de nem erőszakos és elég laza a felfogása.

Eddig még nem kellett munkaidős kívül keresni.

2018. nov. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szia!Mivel nincs két egyforma gyerek így mindig kikérem a véleményét a számomra esetleg aggasztó dolgokban, de ha nem működik vagy nem boldogulok nyilván tovább megyek, kutakodok a témában és a gyermekorvost is meg szoktam kerdezni. De leginkább az ösztöneimre hallgatok vagy amiről úgy érzem a legjobb nekünk. A miénk aranyos, nem megy az agyamra abszolút és számithattam rá eddig mindenben. De munkaidőn túl nem zavarnám, arra ott az ügyelet, ha akkora gond van. Ha meg nem, akkor tudok várni 1-2 napot.
2018. nov. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer kérdeztem a gyerekkel kapcsolatosan és csak hebegett-habogott, rájöttem, hogy én többet tudok az adott kérdésről, mint ő. Ha kérdésem van, akkor gyermekorvostól szoktam inkább vagy más anyukáktól informálódni.
2018. nov. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nekem nincs kitől kérdeznem jól jönne a segítsége ért a munkájához is ,de nagyon unja már szerintem .
2018. nov. 20. 12:52
 16/22 anonim ***** válasza:
Akihez én járok, ő nagyon aranyos. A munkáját rendesen végzi, tanácsokat ad, ha aggódom megnyugtat. Hívtam már munkaidőn kivül, amikor görcsöltem napok óta, és nem tudtam mit tegyek. Gyermekekkel kapcsolatban még nem kerestem, mert még kismama vagyok, de biztos vagyok benne, hogy kikérem majd a tanácsát ha nem tudom mit tegyek.
2018. nov. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nagyon segítőkész de előbb sogornom, anyukám, anyósom kérdezem ha úgy van. Bár általában egyedül megoldok mindent.

Maximum betegség vagy furcsa dolgok esetén kérdezek vagy kérek tippet!

2018. nov. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Kb. semennyire. Mindennek utánajártam magam, ami érdekelt, kiválasztottam a számomra szimpatikus utat, és annál maradtam. 2 dologban kértem tőle tanácsot, mindkétszer az volt a válasz, hogy tegyek, ahogy jónak látom :D Szóval sokra nem megyek vele. De amúgy aranyos, kedves, nem kekeckedik, nem piszkál, nem szól bele a dolgainkba, csak épp haszna sincs túl sok.
2018. nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
74%
A mostani és az első védőnőnk is elérhető volt mindig és kedvesen segítenének is biztosan, de igazából nem volt olyan problémám, amit ne inkább a gyermekorvosunkkal beszéltem volna meg, vagy ha meg "baj" volt, akkor az ügyelettel. Szóval igazából nem került sor nagy beszélgetésekre a védőnővel.:)
2018. nov. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Inkább anyósom, rokonom kérdezem. Néha hívom, ha véletlenül felveszi, akkor is bizonytalan válaszokat ad. Nem szívesen támaszkodom rá. De párom tesójának nagyon rugalmas, segítőkész jófej védőnője van, úgyhogy ki lehet fogni. Egyik ismerősöm pedig keresett egy másik védőnőt akitől tanácsokat kér(ugye váltani nem lehet)
2018. nov. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!