Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 gyermekesek, ti hogy maradto...

2 gyermekesek, ti hogy maradtok nyugodtak?

Figyelt kérdés

Van egy 2 évesem és egy 6 hónaposom.

Egyszerűen kikészítenek idegileg!A nagy hisztis , akaratos, ordít, veri a picit.

A pici refluxos, tejallergiás , nem akar enni.Órákba telik mire megetetem.Ráadásul egész nap csak ordít.

Orvosok, védőnő, nem mond semmit, nem tudnak vele mit kezdeni, annyit mondanak kinlódjak.

Szedek magne b6-ot, de nem segít.

Sokszor azt érzem felrobbanok. Ti mivel teszitek nyugodtabbá a mindennapokat???



2012. máj. 5. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam is megy a magnézium (Magnerot), plusz minél több alvás. Én kényszerítettem a törpöket, hogy egyszerre aludjanak (korábban felébresztettem az egyiket, hogy akkor legyen álmos, amikor a másik, vagy húztam az időt az altatással, hogy mindkettő álmos legyen), és akkor én is alszom. Mindegy, hogy szalad a ház, mindegy, hogy lenne ezer dolgom, a gyerekek jobban emlékeznének az idegbeteg anyjukra, mint a rendetlenségre.
2012. máj. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
JA, de persze ez sem varázsszer. Egy csomószor kiborulok így is.
2012. máj. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz nem 2 hanem 3 gyerekem van, de azért írok, ha nem bánod!?

Én 3 kisfiúval vagyok itthon (4 év, 3 év, 6 hónap)

A kicsi szintén tejallergiás :( mivel csak szopik így én diétázom. Tej-tojás-szója mentes diétával tünetmentes.

A két "nagy" nem jár oviba, itthon vannak. Néha imádják, néha utálják egymást.

Mondjuk ők mindketten imádják a picit.

Egy hangyán képesek összeveszni, verekszenek is már sajnos :(


Sokszor én is kiakadtam, hogy nem hagyják aludni a picit, 10-20 perceket tud szegénykém aludni napközben :(

Én a kiabálós anyukákhoz tartozom :(

Illetve csak tartoztam.


Rájöttem, hogy a következetes napirend és a SZERVEZÉS annyira megkönnyíti a napokat, hogy hihetetlen!


Amíg a kicsi alszik addig csak a nagyobbakkal foglalkozom (gyurma, festés, meseolvasás) mindegy mi csak HALK legyen :)

Reggel, korán főzök, vagy előző este elkészítem a kaját amikor már a férjem is itthon van.


Nálunk a hiszizésnél a hirtelen figyelemelterelés vált be, de nem úgy, hogy Ó nézd azz egy cica...hanem ol. azta mindent, felmászott egy cica a háztetőre, le fog esni, ajajj.. és látványosan kukucskálok az ablakon stb...

Tudom, naponta 1000X eljátszani kemény meló...


A kicsi etetésével mi a gond? Miért nem eszik?

Talán tudok segíteni, gyerekápoló vagyok.

Ha gondolod írj privit, szívesen válaszolok!


Kitartás, hamar elmúlik a neheze!!!!

2012. máj. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!