Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téli vagy nyári baba a "jobb"?

Téli vagy nyári baba a "jobb"?

Figyelt kérdés
Mi az előnye/hátránya a télen és a nyáron született babáknak?
2018. nov. 22. 14:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván egy nyári babát nem kell annyira beöltöztetni,nem kell annyira felfűteni a lakást...hamarabb kimozdulhatsz vele...
2018. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Pl. öltöztetés szempontjából jobb a nyári, hisz nem kell neki annyi ruha, az elején úgyis olyan hamar kinövik.
2018. nov. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a tavaszi a legideálisabb. ÍGy terveztük, és így is született a fiunk áprilisban.
2018. nov. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Nyari idoben szultem, olyan meleg volt a korhazban h majdnem meggebedtem. De talan jobb volt ez igy mint a teli depresszios idoben.

Amugy meg tok mindegy, minimum 3 ev eltelik mire nem lesz szenvedes az oltoztetes, elindulas, seta.

2018. nov. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét lányom téli és nagyon remélem, hogy a kicsik is úgy fognak foganni, hogy télen szülessenek. Persze több ruha kell, de egyrészt sokkal könnyebb egy pár hetest öltöztetni, mint egy fél évest, aki már elmászik, másrészt sokkal hangulatosabb a tél az ünnepekkel és az élvezhető sétákkal, mint a 40 fokban agonizálni egy kisbabával.


Én mondjuk a 25. héttől egyikkel sem igazán értem el a bokámat, örültem, hogy a nőgyógyászhoz le tudtam borotválni havi 1x. Meg is döglöttem volna, ha 2-3 naponta kell. 😅

2018. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

NYÁRI.

Na nekem nekem.. Tavaszi babám, lett hát nagyon nehéz volt h a méhész szezon miatt sokat voltam vele egyedül az első 5honapban.:/

De akkoris tavaszi vagy nyári..

De oltozkodes ide vagy oda.. Mi másodikat igyekszünk úgy időzíteni sex terén, hogy őszre vagy télre szülessen. :)

2018. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a tavasz második fele a legjobb. Nem kell nagypocakra téli kabát, de nem kell a nyári 40 fokot sem végig szenvedni.
2018. nov. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
A nagy téli, a kicsi nyári (december-június). Első gyereknél mindegy szerintem, másodiknak praktikusabb az öltöztetés meg a levegőztetés miatt a nyári.
2018. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a hozzátáplálás volt csak kellemetlen hogy kb télre esett

Nem árt fagyasztani mindent előre

2018. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tavaszi/ kora nyári


Nem lehet "eltontani az öltöztetést.

Jobb fürdetni


Nekem 3 hónaposan már öröm volt az öltözés

Újszülötten a pelenkára is visított


Nyáron hamar lehet vele mozogni, télen nem.


Nyáron terhes ruha is alig kell, míg ősszel, télen csizmázni, télikabi, pulcsi.. Stb



Persze a nagy meleg sem a legjobb, emiatt kora nyár/ tavasz


Jah és az ünnepeket is élvezi már

2018. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!