Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mesztelenkedtek a baba előtt?

Mesztelenkedtek a baba előtt?

Figyelt kérdés
Ha igen, szerintetek meddig normális?
2018. nov. 22. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Z!


Mi számít annak? Szoptattam, így a mellem nem titok.

Velem jön zuhanyozni, wc-re, mert így szem előtt van és nincs hiszti. Ez se nagy szám.

De nem lejtek direkt sztriptízt előtte a szórakoztatására.

Meddig normális? Amíg nem mondja, hogy "jaj anya, takard el magad!".

2018. nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Meztelen


Igen...mert úgy alszom és szoptatom


Ezen nem gondolkodtam még, hogy meddig


A szüleim sem szégyenlősek

Anyukámat a mai napig látom ruha nélkül.


De a volt munkahelyen is úgy tusoltunk, hogy nincs függöny.



Persze direkt nem meztelenkedik senki.. De azon sem akadok ki ha aput látom ruha nélkül.. Rányitok véletlen a fürdőben ( volt rá példa amíg ott éltünk)



Szóval a testem sosem lesz tabu... De nem fogok a lakásban úgy rohangálni, ahogy most sem gyakran teszem.

Erre van a köntös

2018. nov. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Egyetértek az 1essel.

Amúgy nekem 3,5 éves már a lányom, teljesen természetes neki, hogy lát meztelenül. Apját is. Direkt nyilván nem vonul egyikünk se pucéran a gyerek előtt, de nem csinálunk problémát egy átöltözésből, vagy abból, ha bejön, mikor fürdünk. Neki az intim részek még ugyanolyan testrészek, mint a kéz vagy az orr, abszolút nem érti még, mitől más a mell meg a nemi szerv. Éppen ma magyaráztam neki, miközben zuhanyoztam, hogy ilyen lazaság csak itthon van ám, másnak nem mutogatjuk magunkat, totál ártatlanul kérdezte, hogy miért. Majd ha zavarni kezdi, akkor arra nyilván tekintettel leszünk.

2018. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Zoequeen ***** válasza:
14%
Én kiskoromba sose lattam a szüleim puceron hala isten nem azert mert ez egy intim dolog lenne de en nem is akarom latni 😅😅 apukamat soha nem lattam mesztelenül nem is akarom , anyukamat csak azert mert amikor terhes volt es kint elünk külföldön sokszor en kisertem orvoshoz mert nem tudja a nyelvet .. nalunk a csaladba nem megszokott hogy apukamnak latom ott az izejet 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Jajj nem is akarok belegondolni azt csak anyukamnak kell latnia es apukamnak anyukamet szerintem
2018. nov. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha tusolok , es bejönnek a fürdőbe vagy oltozok a szobankban, es oda jönnek, akkor igen, látnak meztelenül. De direktben nem rohangalok csupaszon a házban. Bugyi-melltartoban mar esélyesebb hogy látnak, ha leszaladok ruhaert a szaritohoz 😅😃 De ez se mindennapos dolog. Az apjuk nem mutatkozik előttük csupaszon, o rögtön alsogatyat húz, ugy jon elo a furdobol, ami be van zárva amíg tusol 😄

6&2 évesek a gyerekek.

2018. nov. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Az hogy meddig normális ...igy , hogy csak akkor lat, ha o jon oda, meg látom hogy egyáltalán nem zavarja 6 évesen. De szerintem gyerek függő, ki később, ki hamarabb erik.

2018. nov. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Náluk apaval rohangálnak keresztül kasul a lakasban kozos nagy vizicsata előtt. 3,5 éves, nálunk ez a normális. Neha büszkén megallapitja kinek milye van. Ennyi :))(
2018. nov. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a baba előtt, de 8 éves, és egy pillanatig nem zavartatjuk magunkat most sem. Nem flangálunk direktbe meZtelenül, de ha a fürdőből kell valamiért kiszaladnom a szobába (ruha, telefon, akármi) nem fogok ezért felöltözni.
2018. nov. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szüleimet is láttam néha még fiatal felnőttként is (lévén egy légtérben a fürdő és wc:)), mi sem takargatjuk, de nem is mutogatjuk. A babának még ugye nem érdekes, később meg az lesz természetes, ahogy ti alakítjátok. A meztelenség önmagában még nem hordoz szexualitást, inkább a helyzettől, szemlélőtől, sőt a szűkebb-tágabb közeg szokásaitól függ. Szerintem aki hozzá van szokva, az nem annyira kíváncsi rá/rád vagy borzad el, mint akinek titok :)
2018. nov. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Meztelen!!!

És nem mesztelen. Hmmm

2018. nov. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!