Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek késő ősszel, télen...

Akinek késő ősszel, télen született a babája, hogyan oldotta meg kutyasétáltatást?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, volt-e valaki hasonló helyzetben, mint én. Ti hogyan oldottátok meg a kutya sétáltatását napközben? Segített valaki, vagy ritkábban mentetek ki?

Én 5,5 hete szültem. Október végén még nagyon szép idő volt, így nem okozott gondot a kutyával és a babával lemenni. Egyik kezemben a póráz, a másikkal a babakocsit toltam, de szerencsére olyan környéken lakunk, ahol javarészt el lehet engedni a kutyust.

Mostanában viszont hideg, nyirkos idő van, így a babával nem merek levegőre menni (szellőztetés van, illetve a védettebb erkélyre is kiteszem néha jól felöltöztetve.

Panellakásban lakunk, így napközben a kutya nem tud mozogni. A párom munka előtt reggelente 7-fél8 körül leviszi sétálni, illetve amikor hazaér, akkor is elmennek egy jó hosszú körre és még elalvás előtt is lemennek egy rövid egészségügyi sétára.

De nem hiszem, hogy ez a kutyusnak elég lenne, tekintve, hogy korábban rengeteget vittem erdőbe sétálni. Gondoltam a kutyanapközin, de az alkalmanként 2500-3000 Ft, és hát valljuk be, kisbaba mellett minden fillér számít - ne értsetek félre, nem szeretném elhanyagolni a kutyust, ő is családtag, ezért is tettem fel a kérdést.

Ja, a családtagok sajnos nem ebben a városban élnek, a barátokat pedig nem tudom napi szinten megkérni.



2018. nov. 23. 10:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Jaaa, nem öltöztettem be még ennyire, a bundazsákot és plédet télre írtam, hogy ha azt beteszem, akkor az elég-e szerintetek a mózeskosárba - ezek szerint igen.

Hétfőn eléggé hideg volt, meg hó, ezért is adtam rá az overál alá 3 réteget. Egyébként mindig figyelem, hogy nincs-e melege.

2018. nov. 23. 17:09
 12/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vidd ki minden nap. Ha nagy a szél rakj esővédőt a babakocsira.
2018. nov. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12:04es vagyok


Karikást én is se tudtam használni pici korában, valahogy sose sikerült jól beletennem.

Kb. 4 hónapos lehetett mire belenőtt, onnantól, addig sima szövött kendőben hordtam.

Overallt adtam rá télen, csak nem öltöztettem be alá annyira.

2018. nov. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Coffelia ***** válasza:
Kendőben, hordozós kabáttal. 7 kiló alatt szövött kendőben elöl zsebes keresztezett kötéssel. 7 kiló felett szövött kendőből varrt csatos mei-taiban háton hordozva. Karikást 2-4 hónapos kora közt használtunk nyáron, sok ruhával valahogy nem volt kényelmes.
2018. nov. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!