Hus bevezetese?

Figyelt kérdés
Milyen sertes hussal vezetettek be a babatoknak a hust?
2018. nov. 23. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Csirkecombbal.
2018. nov. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Első vagyok nem akartam még elküldeni. Én nem a sertéssel kezdeném, az a leg zsírosabb hús, inkább a csirke ajánlott, de nem a mell mert az meg nagyon száraz , fojtós.
2018. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Én csirkemellel kezdtem, de én tudok főzni, így nem volt fojtós.
2018. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Csirkemell, csirkecomb, majd 11 horan a sertéscomb
2018. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Csirke és pulyka, aztán hal, mi mást nem is eszünk, miért vezetnéd be éppen sertéssel(nem túl egészséges)?
2018. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha sertést szeretnél, akkor vegyél szűzpecsenyét, az puha, omlós (ha nem sütöd/párolod túl),egyáltalán nem zsíros és nagyon ízletes. Egy darab átlagosan fél kiló körüli, könnyű kezelni, érménként felszelve le lehet fagyasztani és csak mindig annyit elővenni amennyi kell.
2018. nov. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csirke,pulyka husi mar be van vezetve.A sertest es a marhat szeretnem.
2018. nov. 23. 16:44
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
Én úgy tudom csirkével szokás. Mivel sertést később kaphatnak. Vagy 7 hosan kezdted a hozzataolalast? Mert akkor értem..
2018. nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írtad, higy csirkét pulykát bevezetted. Mi blw-ztunk (megkotesekkel), úgy emlékszem, hogy sertésből először lapockat kapott rizseshuskent, figyelve arra, higy zsíros rész ne kerüljön béke.
2018. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!