Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vártok párotoktól mint...

Mit vártok párotoktól mint apa és mint társ?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés de hosszú lenne leírni a választ.Mint apa többet kellen a babával lennie de mivel állandóan dolgozik ez szinte lehetetlen és amikor a szülőknél vagy apóséknál megemlítem hogy de jó lenne ha törődne a gyerekkel akkor a fejemhez vágják hogy ez nem az apa feladata hanem az enyém mivel ő keresi a több pénzt.Na erre mit lehet felelni????

Mint társ nem panaszkodom mert abban a kevés együtt töltött időben mindent megoldunk.

2010. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kb. azt, amit nyújt :)

Szerencsés vagyok: csodálatos Apa, és a legjobb Társ a férjem!

2010. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont azt kaptam amit vártam! :) Pozitív értelemben!Maximálisan jó apa,próbálja a rengeteg munkáját jól ütemezni,így viszonylag sok időt velünk van.Hát mint társ ? Kevesebb idő jut egymásra sajnos,de próbálkozunk változtatni ezen.Szerencsésnek tartom magam,klassz férjem van!22 hónapos a kisfiúnk és 19h.kismama vagyok :)
2010. jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk teljesen mindegy mit várnék el.falra hányt borsó....
2010. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hmm, jó kérdés. Mint apa, hogy szeresse a fiunkat, törődjön, foglalkozzon vele ez alatt a játékot éppúgy értem, mint az, etetést, pelenkázást ilyenek. Egyszerűen legyen normális apa!!! :) Mint társ szeressen, törődjön velem, legyenek neki fontosak az érzéseim, fogadjon el olyannak, amilyen vagyok, hogy vannak dolgok, amikben másképp gondolkodom, mint ő. Hogy felelősség teljes férfiember módjára gondoskodjon rólam és a gyerekünkről, lehessen rá számítani alapozni. Ilyenek... :)
2010. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mint apa azt, amilyen most: rengeteget játszik a fiával, ha van ideje, mikor vizsgákra készültem, volt, hogy alig láttam a fiamat. Este rendszeresen viszi sétálni, ő gondolkozik az élet nagy kérdésein, a kicsi pedig a kenguruban alszik/pihen addig. Babaúszásra hordja, stb.

Mint társ? Talán azt, hogy kicsivel jobban becsülje meg a munkámat, és ne járja össze a lakást, ha kitakarítottam. Kevésbé legyen trehány, mert nagyon sokat pakolok utána, és hogy néha saját magától is eszébe jusson valami (pl. kihúzni néhány gazt az udvaron, kicsit rendetrakni a garázsban, stb.) De nagyon szeretem, minden jó tulajdonságával együtt. Ami fontos, azt megkapok tőle: szeretetet, odafigyelést, megbecsülést. A saját szüleivel szemben is megvéd, még ha nem is mindíg nekem van igazam... Sokszor én sem becsülöm meg igazán, és azonnal megbánom, ha a fejéhez vágok valamit. Én is lehetnék jobb.

2010. jún. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsés vagyok, mert nekem nem kell várnom semmit a Páromtól, mert mindent magától tesz. Sokat foglalkozik a gyerekkel, besegít körülötte, éjjel is fel kel hozzá, ha én nem ébredek fel a nyöszörgésre, bevásárol, ha kell mos, főz, takarít. Kívánni sem kívánhattam volna jobb Apát és Társat, mint amilyen Ő.
2010. jún. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!