Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elhagynátok babátokkal az...

Ha elhagynátok babátokkal az apukát, mert nem társ a bajban, és ha úgy döntötök, hogy adtok még esélyt, ha megkeres, meddig várnátok apuka közeledésére, hogy megkeressen és visszahívjon?

Figyelt kérdés
Apuka elég makacs és csökönyös, de tudom hogy szenved mint a kutya. Meddig várnátok rá, hogy bocsánatot kérjen?
2010. júl. 4. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én semmit. ha egyszer továbbléptem, akkor vége. a gyerekeknek sem jó, ha bizonytalanság van. vagy együtt vagy külön.

de ez mindenkináél más. te ismered a férjed, milyen, mennyit érdemes várni. 1-2 hónapnál tuti nem többet! de az is egy örökkévalóságnak tűnne, ha várni kéne.

biztos volt oka, hogy szétváltatok, tarts magad az elveidhez és először külön bizonyítsa be, hogy csapatjátékos.

2010. júl. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Maximálisan így gondolom! köszönöm a választ
2010. júl. 4. 18:44
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem én sem várnék. Szerencsére saját tapasztalatot nem tudok írni, de tesóméknál sógornőm rengeteg esélyt adott a tesómnak és mindig elbaltázta. Még az utolsó utáni esélyét is elcseszte, most meg kapálózik, de már feleslegesen...

De te ismered a "volt" párodat, mennyire gondolná komolyan a változást. De szerintem ha nem megy rögtön, vagy pár héten belül, akkor tuti, hogy nem érdemes rá várni...

2010. júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mit értesz várakozás alatt?

Ha bizonyos időn túl kérne bocsánatot, akkor már nem engednél neki? Kitűznél magad elé egy időpontot? Vagy van valaki más az életedben és hozzá akkor kerülnél közel ha ez az idő eltellik?

2010. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az érdekel, hogy aki adna esélyt, meddig várna az apuka jelentkezésére. Nyilván nem hosszú hónapokat, de mégis mennyit?
2010. júl. 4. 19:03
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem kötekszem, csak az érdekelne, hogy mi a különbség a "várakozás" és a "nem várakozás" között gyakorlati szempontból?

Vagy csak érzelmileg gondolod? Tehát mikor jön el az az időpont, amikor elkezded elfogadni, hogy szétmentetek és megpróbálsz továbblépni? Mert ha igen, akkor nem hiszem, hogy erre egy konkrét időt meg lehetne szabni, pláne nem önmagadnak. Ez egy érzés, ami vagy jön pár hónapon belül vagy 2 év múlva, nem hinném, hogy ez döntés kérdése.

2010. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Max 1 hónapig várnám a bocsánatkérést, ha utána jönne csak akkor szerintem nem is lennénk neki annyira fontosak.
2010. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Húú ezen nagyon sokat gondolkoztam én is, hasonló cipőben járok/jártam.Én is adtam volna neki második esélyt ha mondjuk 1 hónapon belűl bocsánatot kért volna.Nah ezt nem tette meg.Viszont eltelt több mint fél év és mostanában kezd el közeledni hozzám, de még mindig nem kér bocsánatot.(jó a viszonyunk).DE én már nem fogadnám vissza az tuti sőőt, azt is megérdemelné hogy elhúzzam előtte a mézesmadzagot.Nem fél év pihenő után kéne rájönnie valakinek hogy a család fontosabb a szabdságnál ill. a barátoknál.Én már berendezkedtem hogy egyedül nevelem a lányomat jól érzem magam mostmár,nem kéne előről az egész hiszen nem tudnánk megváltozni az tuti.
2010. júl. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mekkora a kislány? Hát a pasik nem a bocsánatkérésről híresek. De a közeledés is vmi. Sőőőt. Bár a fél év az már tényleg sok. Gondolom pont addigra kaptál erőre, ő meg jól elbizonytalanított.
2010. júl. 4. 20:52
 10/13 anonim ***** válasza:
21 hónapos.Igen igy van ahogy te is irtad:) Mire én már erőre kaptam, ő rájött hogy mégsem olyan jó neki csak a haverjainak élni,és mivel a lánya sem kisbaba hanem már kislány és értelmes lehet vele mit kezdeni gondolom, sőt tudom hogy nagyon hiányzik neki.De fél év az nagyon sok, nagyon nagyon sokat kéne ahhoz adnia, ill. bizonyitania hogy visszafogadjam.Viszont ha még egy bocsánatra sem képes, nem várok a csodára.
2010. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!