Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » " A hőőőős anya"! Nektek ez...

" A hőőőős anya"! Nektek ez szarul esne párotoktól?

Figyelt kérdés
Teljesen degradálón mondta,mert kérdezte miért nem eszem meg a reggelimet,mondtam hogy azért mert már megszoktam hogy alig van időm a gyerekektől enni,és amikor lehetne sem birok enni. Erre jött ezzel az hős anya szöveggel,szarul esett,mert amikor régen köpködtek egymásra mindig az exével,őrá szokta mondani hogy "teszi az eszét mert ő a hős anya"...pedig szerintem ő is az volt,három gyerekkel egyedül,akármennyire sem csipem,ezt el kell ismernem.
2011. máj. 14. 09:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az esett szarul,hogy ugyanazt a jelzőt használta nála is mind a volt nőjénél? Amúgy igen, szarul esne.
2011. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen,mert tudom hogy őrá is milyen utálattal szokta mondani.Meg ugy érzem nem ismeri el amit csinálok,nem érti meg hogy mennyire nehéz ez néha,és hogy miért vagyok ideges néha az anyasággal járó dolgoktól.
2011. máj. 14. 09:56
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen apukát csak 2 napra kéne egyedül hagyni a gyerekekkel... :( Nem mondana többet görénységeket, az biztos.
2011. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Reggeltől estig szokott egyedül lenni a gyerekekkel néha.De az neki nem megterhelő,neki az csupa öröm és kacagás,épp ezért érzem azt hogy egy rakás szar vagyok mint anya.Neki minden jobban megy,ha bármi gond van a gyerekkel,mindig csak egy válasz van rá szerinte: Miattam
2011. máj. 14. 10:54
 5/16 anonim ***** válasza:

:-) ne haragudj, de olyan jó látni ilyen bejegyzést. nálunk is apuka a jobb anyuka ás nekem is szarul esik, pedig nagyon korrektül kezeli. én is egy rakás szarnak érzem magam emiatt, pedig a gyerekek nem különböztetnek meg minket.

gúnyold vissza a sztáááááár apuka.

ha viszont komolyan gondolod és jól értettem szavaidat, hogy az előző házasságából van gyerek, akkor ez a magyarázat. ő már másodjára csinálja, Te először. persze, hogy neked is jobban menne, ha már másodjára verekednéd magad keresztül. figyelemztesd rá, hogy attól mert ő csuklóból adja a megoldásokat nem feltétlenül azok a legjobb megoldások és ezeknek a gyerekeknek te vagy az anyukája.

(és nálunk is van előző feleség, én a második vagyok,de onnét nincs gyerek)

2011. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát nekem nagyon rosszul esne. Nem tudom milyen lehetett a kapcsolatotok előtte,de egy ilyen szituban inkább arra kellene bíztatnia,hogy nyugodtan edd meg a reggelidet,addig ő segít.
2011. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%

ne is idegesítsd magad

a fériak a babák terén meg a gyereknevelés terén nullák !

mindegyik okosabb !

az én férjem is sokszor kérdi : milyen anya vagy te?

én meg jól rárontok elküldöm az anyjába ( komolyan )

és később látom rajta hogy megbánta hogy cseszegetett.


a pasiknak gőze sincs milyen az anyaság.

nekünk kijárt minden ! menszesz, szülés, gyereknevelés, háztartás stb stb.........

2011. máj. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
az én párom is azt szopkta mondogatni mikor néha panaszkodom hogy mártir vagyok, pedig nagyon nehéz eset a gyerekünk, de most 3 hétig itthon volt egy baleset miatt, segiteni se tudott csak az ágybol fekve nézte hetekig hogy mit gürizek és hogy idegesit fel a fiam de mégis minden elkészül, és mennyire ki vagyok a nap végére, és arr azt mondta hogy most már látja.. ezt ö nem csinálná éls le a kalappal a türelmem miatt.
2011. máj. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Megértelek, szarul este. Nálunk is hasonló a szitu. Férjemtől mindenki elájul, meg nekem is el kell(ene).., de nem vagyok. Igen, én sem reggeliztem ma, nem birtam hallani a baba üvöltését, és inkább megetettem. Persze ő egyedül reggelizett. Erre mondtam, hogy mindegy, majd megeszem később, már megszoktam...:D
2011. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a férfiak nem igazán élik át milyen a nap 24 órájából őrködni a gyerek felett.a férjem sem tudna főzni a 9 hónapos lányunkra, bár ő nagyon jó apuka és sokat segít. viszont ő sem érzi át milyen az mikor mindig toppon kell lenni és bizony ma is éppen fél órája sikerült nekem is először ennem. én azt szoktam hogy apuka beteszi a lábát munka után, hagyom hagy egyen valmit, aztán övé a baba órákra...így van belepillantása dolgokban, s én ilyenkor csak aszisztálok mellette.
2011. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!