Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 2 hónapos babának hány...

Rietta099 kérdése:

Egy 2 hónapos babának hány óránként kell ennie?

Figyelt kérdés
Eddig három óránként evett de most már nagyon nem bírja ki Valamikor már két óránként eszik mert igényli illetve hogyan mérhetem le hogy mennyit eszik,

2018. nov. 26. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Igény szerint szoptasd szerintem, tehát ha 2 óránként igényli akkor legyen úgy. Volt hogy az én babám már fél óra múlva sírt hogy éhes. Ha van rá lehetőséged szoptasd úgy ahogy kéri. De elvileg 2,5 - 3 óránként kellene, az lenne a papírforma szerinti. Szerintem ne méregesd mennyit eszik mert ebbe a hibába én is beleestem és állandóan ezen rágódtam hogy most csak ennyit evett de miért pedig alapjában véve szépen gyarapodott. Egyébként szopi előtt rárakod a mérlegre és szopi után rögtön, akkor láthatod hogy mennyit evett. De szerintem minden este fürdés előtt mérd le és kész. Akkor is látni fogod hogy szépen gyarapszik-e.
2018. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor lehet növekedési ugrás. A lányomat volt, hogy óránként szoptattam. Ha nagyon mérni akarod, akkor ráteszed a mérlegre evés előtt és után is, ugyanabban a ruhában és a különbség az elfogyasztott tej.
2018. nov. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor etesd amikor keri. Elobb utobb kialakul majd egy rendszer. Folosleges lenne tole megvonni ha keri. Szoptass igeny szerint.
2018. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.😊
2018. nov. 26. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!