Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hanyatvágódott és nagy koppant...

Hanyatvágódott és nagy koppant akis feje . Kell vinni orvoshoz?

Figyelt kérdés
8 hónapos és egyik percben a hasán játszott a szőnyegen én egy polót akartam kivenni a szekrényből és láttam ,hogy kiült oldara és azzal a lendülettel hanyat vágódott nagyott koppant a feje nagyon sírt nem tudtam elkapni nagyon gyorsan történt .
2018. nov. 26. 15:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha nem hányt, felsírt, vagyis nem volt eszmélet vesztés, akkor nem kell. De figyelgesd, mert később is lehetnek tünetei, ha esetleg agyrázkódást kapott. Ha úgy látod normálisan viselkedik, ahogy szokott, jó kedvű, nem aluszékony, akkor valószínű nincs gond.
2018. nov. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Sikerült megnyugtatnod? Nem hányt? nem aluszékony? nem lázasodott be? nem szalajt a szeme?

Ha megnyugodott, akár enni/inni is tudott, játszik tovább, akkor semmi baja nincs. csak ülőmagasságból borult, nem is az ágyról! mi lesz itt még? készülj, ez csak a kezdet ;)

2018. nov. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha jól értem nem is esett el, hanem egyszerűen rossz mozdulatot tett. Ettől szerinted hogyan lehet megvédeni? Sehogy. Nyilván nem lesz semmi baja.
2018. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
12%

Senkiben sen szeretnék pánikot kelteni és semmi baj sem lesz, de minden fejsérüléssel orvoshoz kell menni. Nem fogják negkinozni, csak egy kepalkoto vizsgálat szükséges. Jobb félni mint megijedni. SBOn elsőbbséget élvez.


Tényleg bocsánat ha megijesztettem valakit nem állt szándékomban.

az ilyen balesetek ellen egyébként tehetetlenek vagyunk.

2018. nov. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
de hol látsz te itt fejsérülést? felült a pici és eldőlt. ennyi történt.
2018. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy lebuccolta a padlót, és esetleg lett egy pukli a fején (vagy nem) nem a fejsérülés kategória! 😊
2018. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kiült ordalra és hanyat vágódott .Aludt picit felkelt 30 perc van fent,de már álmos.Heimpálba tartozunk ,de ott benttartanak mindenképpen 3 napig.
2018. nov. 26. 16:24
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Agyrázkódás gyanúval mindenhol bent tartanak. Mi is voltunk már kétszer.
2018. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A bethesda-ban minket nem tartottak bent, de a lányom a kanapéról esett neki fejjel a radiátornak, így bevittmk, amiatt, hogy esetleg feldől tuti nem vinném sehová, naponta előfordul ebben a korban.
2018. nov. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
Értem én hogy nem leesett, de azt mondja a kérdező, hogy nagyot koppant. Én nem lennék nyugodt. Ráadásul nem oldalra, hanem hanyatt.
2018. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!