Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a Diána es Renáta...

Szerintetek a Diána es Renáta név ódivatúak? Jobban járnek pl egy Dórával?

Figyelt kérdés
2018. nov. 27. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se tetszik. De ízlések és pofonok. Ilyen stílusú név közül inkább Réka
2018. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, a nővérem Diána (42), én Renáta (41). :)
2018. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség bármelyik névre ráfogni azt, hogy ódivatú. Ha az tetszik, akkor add azt a nevet.

Megjegyzem: SZERINTEM az egyik legódivatúbb név az Anna, mégis toplistás, igen előkelő helyen. Dunát lehet rekeszteni az Annákkal.

Nálunk most született a családban egy Olga. Mert a szülőknek ez a név tetszett. Ennyi! Mondjuk az üknagyi biztosan örülne, hogy az ő nevét kapta, pedig amikor kiválasztották, még eszükbe sem jutott, hogy már régen volt a családban egy ilyen nevű.

Renáta nekem valamivel jobban tetszik, mint a Diána, de mindkettő teljesen vállalható, normális név.

2018. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es a Dóra?
2018. nov. 27. 22:18
 5/7 anonim ***** válasza:

A Diána és a Renáta is szép név, ráadásul különleges is lesz vele a korosztályában.


Gondolj bele, a Zselyke, Emese, Anna Hanga stb nevek is ősrégiek mégis milyen divatosak mostanában.


A Dóra nem tetszik, nagyon tucat.

2018. nov. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj már megint te? -.-
2018. nov. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ódivatúak. Az ódivatú nekem az Erzsébet, Mária, Margit es társai.
2018. nov. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!