Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért olyan ódivatúak a szüleim?

Miért olyan ódivatúak a szüleim?

Figyelt kérdés
szeretném magam sminkelni de a szüleim nem engedik pedig a barátnőmnek teccik!!! elegem van már belőlük hogy mindenbe beleszólnak!!!
2010. jún. 22. 16:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%

Hát ha fiú vagy, akkor megértem őket. Egy fiún nagyon gáz és ízléstelen a smink. :S

15/l

2010. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%

Ha nem vagy meleg, ne sminkeld magad. És ne legyél meleg.

Merazgáz.

21/N

2010. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
28%
kor, nem?
2010. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
f15
2010. jún. 22. 16:31
 5/21 anonim ***** válasza:
Ne sminkeld magad.Te fiú vagy és bármennyire is hülyeség de a sminket nem a férfiaknak találták ki.Max színezett hidratáló és kész.Őszintén mondom én b*zinak néznélek ha meglátnálak az utcán, már bocs.
2010. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy fiam,nállad egy évvel fiatalabb és bizony remélem nekem nem áll elő ilyen ötletekkel.

Tudod ez nem arról szól,hogy maradi meg nem maradi.

Persze ezek az ötletek a korral járnak,de most őszintén nem nézznéd b.uzinak azt a fiút aki veled szemben megy az utcán kisminkelve??

Mert szerintem borzalmas,nem vagyok az a szülő aki nem enged meg semmit a fiának sőt elég rossz tulajdonságom,hogy gyorsan belemegyek dolgokban és csak később gondolom át,de ez már nekem is sok lenne.

Mert egy lány sminkelje magát,de egy fiú??


Miért szeretnéd magad sminkelni?Mi lenne benne jó?Menő?

2010. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem 16éves a fiam, de ha ezzel állna elő, én bizony lekevernék neki egy maflást, az biztos!!És nem vagyok maradi,(32/L), de divatból ne csinálj magadból trendi bohócot.Jobbik esetben annak néznek, rosszabb esetben melegnek!
2010. jún. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
26%
b*zi vagy és kész ez a magyarázat a fiú sminkelésre... de télleg
2010. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ne legyetek már annyira maradiak! A legtöbb tizenéves lánynak ez jön be és a fiúk szeretnének tetszeni a lányoknak. Ennyi.
2010. jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19%
nekem is ez jööön beeee! 15/l
2010. jún. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!