Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem engedi, hogy kiszívjam az...

Nem engedi, hogy kiszívjam az orrát. Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
8 hónapos kicsit taknyos ,de ahogy bekapcsolom a porszívót meglátja a szívókát kitekeri magát rúg ,csapkod üvölt és segítségem sincs.
2018. nov. 28. 18:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
83%
Géppel az orvosnál rosszabb volt,szerintem az első elfogadhatóbb lenne.
2018. nov. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor ne csinálj ilyent.

Én 5 évig néztem, hogy ezt a gégész és a beteghordó csinálja, miközben mossák a gyerek arcüregét. Majd bőgsz a folyosón, az sokkal jobb lesz.

2018. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
97%
Ja és nem a gyerekemét mosták, több eszem volt nálad, sajnos ott dolgoztam...
2018. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
93%

A valaszkesz neveles, pozituv fegyelmezes stb. hive vagyok, es gyakorlom is az elveit, de az orrszivast tenyleg muszaj megcsinalni, hogy megelozd vele a nagyobb problemat, pl. hogy ramehet a fulere, es az mar kifejezetten fajdalmat, kronikussa is valhat, stb. Ha beuti a kezet, lehorzsolja, akkor is ki fogod mosni, es ellatni a sebet, akkor is, ha nem akarja, es sir, vagy ugy fogod hagyni?


A gyerekem 1,5 evesen marvjott, hogy o akarja szivni, 2 eves korara megtanulta kifujni, azota ritkan kellett. Engedtem neki, hogy az en orromat is leszivja, mikor meg nem tudta, akkor megmutattam neki magamon. Minden alkalommal sirt szinte, meg nagyobb koraban is, pedig ezek kozul sokszor o maga kerte, hogy hozzuk a porszivot es szivjuk le, mert nemtudta kifujni. Utana onnantol, hogy beszelni tudott, kb. minden masodik alkalomutan elmondta, hogy jobb lett. Picikent, es nagyobb koraban is minden alkalommal elmondtam neki roviden, hogy ez miert kell. Es igen, lefogtam, mert magatol nem tudott nyugton maradni olyankor sem, amikor o maga kerte. Sokszor magatol be is helyezkedett az agyon az orrleszivos pozba, magatol tette a terdhajlatomba (en igy tudtam elerni, hogy ne fogja meg). Mikor mar maganak tudta szivni, akkor pedig eloszor mindig megprobaltuk, hogy sikerul-e, es ha nem, csak akkor jottem en.


Egy ido utan mar eleg volt az olembe ultetni, vagy megallni mellette, es elturte.

2018. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
88%
Igen eleg durvan hangzik, marpedig muszaj lefogni ha nem hagyja, en is ugy csinaltam ahogy az elso valaszolo. Ezert sem megutalni nem fog, sem pedig baja nem lesz. Fel perc mulva elfelejti az egeszet, viszont fog kapni levegot. 3 es 8 evesek a gyerekeim, se nem utalnak, se nem felnek tolem az orrszivas miatt :D
2018. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
1 évesemet magam elé ültetem és a lábammal magamhoz ölelem törökülésben, úgy, hogy a kezeit is lefogom a lábammal. Így egyik kezemben orrszívó, másik kezemmel tudom fogni a fejét.
2018. nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
97%
Kedves kérdező, reagálj már! A sok szar anya várja a véleményed!
2018. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
8 hónapos születése óta szívom az orrát mikor szükséges ,attól hogy nem térdeltem a nyakára attól kiszívtam neki.Tegnap óta kicsit szortyos és most kezdte ezt a heves ellenkezést.Utolso neked meg reagáltam egy piros ujjacskával.
2018. nov. 28. 20:39
 19/29 anonim ***** válasza:
75%
Én egyszerűen betekerem egy plédbe úgy hogy csak a feje van kint, hogy ne tudjon kapálózni...
2018. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Köszi ezt kipróbálom :)
2018. nov. 28. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!