Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hogy tudná átaludn...

Szerintetek hogy tudná átaludni az éjszakát?

Figyelt kérdés

Kisbabám 3 hónapos, anyatejes. 6 órakor van a fürdetés, majd evés és altatás. Olyan 7-fél8 körül alszik el. 2-3x kel éjszaka, de csak enni. Mármint ilyenkor csak cicire teszem amikor nyöszög, sirdogál, eszik picit és már el is alszik cicin. (éjfél, 4 majd olyan 7 körül ébred).

Mit tudnék máshogy csinálni h átalussza az éjszakát? Vagy legalább csak egyszer keljen? Próbálkozzak csak cumival ilyenkor amikor megébred?

Tanácsokat, tapasztalatokat várok!



2018. nov. 28. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem a kezdo kerdes alapjan minimum 1 eves gyerekrol van szo....

3 honapos basszus! Semmit ne csinalj. Etesd meg ahanyszor keri. Majd atalussza ha nagyobb lesz.

2018. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van, az 1-es jól mondja. Etesd, amikor kéri!
2018. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Hogy mit csinalj? Orulj, hogy csak 2-3x ebred. Az enyem tobbet ebredt (6-8x 1 eves koraig), en magam melle vettem, felalomban megszoptattam, es aludtunk is vissza. Probaltam ringatva altatni, de ugyanugy ebredt, tovabb tartott az altatas, en meg zombi lettem. Az snyatej gyorsan felszivodik, teljesen normalis, ha ehes/szomjas. Megprobalhatod az egyuttalvast, hatha csak a kozelseged hianyzik neki, es ha erzi, hogy ottvagy, akkor talan kevesebbet ebred.
2018. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elso vagyok. Egyik gyerekem 14 honapos koraig kerte hajnal 4-kor a tapszert. Eleg hamar rajottem hogy valoban ehes, nem viz, nem ringatas, kaja kell neki. 5 perc alatt megette es aludt tovabb. Aztan egyszercsak mar nem kerte. Minek szivattam volna addig mindkettonket... megetettem es aludtunk.
2018. nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk most javult a helyzet! 13 hónapos a fiam. Kitartás!
2018. nov. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Adj neki cumit, hatha csak cumizni akar.
2018. nov. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
18 hós a fiam, még egy éjjelt sem aludt végig.
2018. nov. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én meg ugyanilyen helyzetben büszke voltam, milyen jó alvó a fiam. 😉

Ne trükközz semmivel, etesd meg!

2018. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3 hos gyerekkel nem lenet trukkozni...orulj, h csak ennyiszer kel. Nekem 4-5 hos koratol egyre rosszabb lett..a vegen mar 10x kelt....cumit ne adj neki, mert majd akkor arrol kell leszoktatni. Tok felesleges. 1 evesen 2 nap alatt leszokott az ejjeli szopirol, azota atalussza az ejszakat, most 20hos....
2018. nov. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22 hónapos a fiam. Ha 3X kell fel egy éjszaka az már jó. Én adtam neki cumit,mert míg nem volt 10X is ébredt. Most már nagy önnállóan éjjel megkeresi ( világítós) és használja.
2018. nov. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!