Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Èrzel hiányérzetet, ha 2...

Èrzel hiányérzetet, ha 2 azonos nemű gyermeked van?

Figyelt kérdés
2018. nov. 29. 15:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem 3 lányom van, egyáltalán nem hiányzik fiú. Nekünk így a legjobb.
2018. nov. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

3 fiam van es nincs hianyerzetem.

Pontositok, csak amiatt van, hogy szivesen vallalnek/vallalnank meg egy gyereket, de realisan gondolkodva tudjuk, hogy mar nincs ra lehetosegunk.

(4 evbe telt, hogy a 3. megszulethessen, mar nem ferne bele az idonkbe ez ujra.)

De nem a lanyra vagyunk, hanem meg egy gyerekre.

2018. nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Olyannyira nem, hogy kissé csalódottak is voltunk, mikor kiderült, hogy a 3. fiú lesz. :)

Mielőtt belémkötne valami véranya, most már persze az összes kölykömet úgy szeretem, ahogy vannak. :P

2018. nov. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Először lányt szerettünk volna, de fiú ikrek lettek. Már jobban örülök neki. :)
2018. nov. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
1 fiam van. Nincs hiányérzetem. Ha lenne még egy gyerekünk, azt kívánnám, hogy fiú legyen (tudom, nem kívánságműsor).
2018. nov. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Egy fiam van és fiz ikrekkel vagyok terhes. Elmondhatatlanul boldog vagyok a gondolattól, hogy három fiam lesz
2018. nov. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2018. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a lányom után kifejezetten lányt akartam megint. Fiú lesz, mondjuk amint megtudtam, átkapcsoltam, és rögtön örültem neki, de kétlem, hogy hiányérzetem lett volna, ha ő is lány.
2018. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

Nekem egy nagy fiam van, most várom a második fiam.

Nekem van hiányérzetem. De ez nem azt jelenti, h a kicsi fiam helyett lány szeretnék hanem egyébként rajta kívül szeretnék lányt. De nem biztos, h lesz sajnos. Nem igazán akarok három gyereket. Se ettől még faj a szívem érte :(

2018. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Nekem 2 fiam van, akiket teljes szívvel imádok, és mindkét alkalommal nagyon örültem hogy fiam lesz, de őszintén megmondom, hogy nagyon szeretnék kislányt is. Egyszerűen azt is szeretném megtapasztalni milyen lányos anyukának lenni... Ha belevágnánk és terhes lennék a harmadik babával, és kiderülne hogy ő is fiú akkor is ugyan olyan öröm lenne, viszont a csak amiatt vállalunk harmadikat ha vállalunk, hogy hátha kislány lesz.. a férjem is nagyon szeretne egy lányt is.
2018. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!