Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után a kicsit mennyi...

Szülés után a kicsit mennyi ideig nem vihetem sehová és látogathatják-e rokonok, barátok ha igen mikortól?

Figyelt kérdés
Persze,ha nincs betegsége, csak még gyenge az immunrendszere. Jövő hétre várjuk és Karácsonykor el szoktunk menni vidékre, de így akkor gondolom nem mehetek még a picivel sehová egy ideig. Viszont én fogadhatom a családomat ünnepekkor? Lehet bugyuta kérdés, de fontos.

2018. nov. 29. 16:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tavaly dec. közepén született a lányom, karácsonyig a testvéreim és anyukám jött át, karácsonykor mindenki, nekem így volt egyszerűbb, mint elmenni, sütni-főzni úgyis szeretek. 😊 Január elejétől jöhettek barátok is. Kivinni 2 hét után kezdtük, pont mínusz 10-12 fok volt nappal is.
2018. nov. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok babazsúrt és ilyesmit tartani, ne értsetek félre, vagy nem tudom minek szokták nevezni az ilyen eseményeket. A családom vidéken lakik és hiányoznának ünepekkor, de nyilván a babát nem szeretném kitenni esetleg egy másfél órás útnak a kocsiban, meg ott lennénk páran, tehát lehet ez nem egy jó ötlet. Én sem vagyok az a típus amúgy aki burokban tartaná a gyerekét majd, mert evolúciós szempontból az immunrendszer erősödéséhez bizony ki kell menni a való világba, de most egy újszülöttről van szó. Egyébként ezt a 6 hetet én is hallottam, csak nem tudtam mennyire igaz.
2018. nov. 29. 20:35
 13/14 anonim ***** válasza:
29%
El nem utaznék üs otthon azt fogasnám, aki nem beteg. Lehetöleg ne legyen átjároház,ne jöjjön napi két látogatos brigád. Család 1 kör, legjobb barátok 1 kör, aztán mindenki hagyjpn békén. És hozzanak kaját piát, ne neked kelljen készülni...
2018. nov. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
56%
Aki azt írja, hogy 5-6 hétig senki, az hogy bírja ki? Az ilyen nőknek nem hiányzik 1-1 barátnő, felnőtt társaság? Agyvérzést kapnék, ha több, mint egy hónapig a szüleimen és a férjemen kívül nem beszélnék senkivel, nem látnék senkit.
2018. dec. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!