Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért fél mindenkitől a...

Miért fél mindenkitől a babám? Nem lehet őt megfogni, senkinek nem hagyja magát csak nekem és az apjának.4 hónapos

Figyelt kérdés
2018. dec. 1. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindig ilyen volt, vagy vsak most?


A lányom mondenkovel jóban volt mosolygott


3,5 hónapos korában volt kb 3 hétig ilyen


Senkinél nem maradt meg

2 napog még az apjának is sírt


Most akit ismer azzal elvan...


Neki Idegen kézbe kb 3-szornkell beletrnnem mikor ha lát akkor elvan

15 perc után már eltűnhezek a látókörből, de max 5-6 percre


Anyukámat heti 3-szor látja

Vele nélkülem is elvan


Épp 5 hónapos

2018. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fiam senkitől nem félt, és bárkivel jól elvolt ehhez képest a lányom ha valaki rajtam és az apukáján kívül már csak ránézett szinte rögtön sírt, a nagyszülőket szép lassan persze megismerte és elfogadta. Akkor kezdett jobb lenni a helyzet mikor elkezdett mászni, és mióta jár azóta még bátrabb és barátkozóbb lett, persze nagyon anyás még most is, de már nincs ez a "mindenkitől félek aki csak rámnéz/közelembe jön" .

Szóval ne aggódj, ez most egy ilyen időszak, majd később is persze lesz még szeparációs szorongása, szinte minden gyereknek van vmilyen szinten. Kitartás, sokat segít ha a rokonok úgy szórakoztatják/bohóckodnak neki, hogy ő közben biztonságban érzi magát az öletekben, aztán pedig a következő lépésben úgy hogy ott vagytok közvetlenül mellette, míg az adott rokon stb játszik vele stb

2018. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Remélem olvasható

Nem néztem meg az elgépeléseimet


Elnézést

2018. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk egész baba kora ilyen volt pedig nagy a család,bőven jutott neki mamákból-papákból, próbáltam szoktatni is, de sokszor már gyomorgörcsöm volt ha a papát pl 1 hétnél tovább nem látta mert akkor 10 percig ordított legalább.

Dédi mamájától még 1 évesen is halálfélmi sírással ordított pedig imádta/imádja mindenki.

Kinőtte olyan másfél éves kora körül, ma már lassan 3 éves és nyilván nem sír még idegenektől sem ,de mindig kell neki idegen heyen kb 10 perc míg felenged és önmagát tudja adni.

2018. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is kellett idő, hogy alaposan felmérje a terepet. Ez a mai napig így van, ettől függetlenül barátságos, de csak, ha ismerős kézben van :)
2018. dec. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!