Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Születendő kislányomnak a...

Születendő kislányomnak a Rebeka nevet szeretném adni. Páromnak nem tetszik. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 3. 15:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de ha párodnak nem tetszik így jártál. Választ másikat.. Gondolj bele. Ha neked nem tetszene, amit akar és tukmálná, hogy állna a szád 😉😅
2018. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Nekem az a véleményem, hogy olyan nevet szerencsés adni a gyereketeknek, amilyet ti akartok.
2018. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Felesleges kikérni az itteni véleményeket, ahogy előttem is leírták, az számít, hogy neked és a párodnak tetszik-e. A párodnak nem, így nálam egyértelmű lenne, hogy ugrott ez a név. Nekem is volt favoritom, apukának nem tetszik, így keresünk másikat, igaz eléggé kínkeservesen megy.
2018. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%

Nekem tetszik ez a név és manapság elég ritka.

Ha nem bejövős akkor keressetek másik nevet akár hasonlót:

Regina

Renáta

Rita

Bianka

Bíborka

Dominika

stb.

2018. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Luca is the best!
2023. júl. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!