Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arról, aki nem...

Mit gondoltok arról, aki nem kel fel éjszakánként a gyerekhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a kérdésem arra vonatkozik, hogy mit gondoltok azokról a szülőkről, akik nem kelnek fel éjszaka a gyerekhez, max 1x megetetni?

A barátnőm gyerekéről van szó, akinek én vagyok a keresztanyuja. 5 hónapos a kislány, tapszeres első perctől és múltkor valahogy szóbajött, hogy a másik barátnőnk panaszkodott, hogy hulla fáradt, mert éjszaka sokszor kel a babája. Szóval erről volt szó, mikor mondta barátnőm, hogy jaj hát neki ilyen baja nincs, mert nem kel fel egy, max kettőnel többször. Az elején mondta, hogy felváltva keltek a férjével, de hogy másnap nagyon fáradtak voltak és mikor több ilyen nap is volt egymás után, akkor meg totál kimerültek. És hogy ő nem akar a hét minden napján, hónapokon keresztül hulla fáradt lenni, muszáj kialudja magát.

Ezenkívül imádják a kislányt, tutujgatjak, játszanak vele, szerethetik stb m, de ez az alvás dolog nekik “nem fekszik”.

Igazából nekem nincs gyerekem, többek között ezekért a dolgokért, mert én nem tudnám feladni az egesz életemet egy gyerek miatt, de minden más babas ismerosomtol azt hallom, hogy egy éjszaka akar 6-7x is felkelnek és kicsit furcsa volt így hallani, mikor ő épp az ellenkezőjét meséli.

Ti is felkeltek a babahoz mindig?

Kellene szerintetek vele beszélnem erről vagy ez az ő magánügyük, nem?

Köszi előre is.


2018. dec. 18. 12:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Hanyszor kel? Egy-egy alkalommal mennyi ideig sir? Mert igy azert ez nem egyertelmu, hogy mennyit hagyjak sirni. Nyilvan, ha 5 percnel tovabb ordit teli torokbol, ok meg fuldugoval alszanak, az mar szerintem a nem normalis kategoria, es arra az esetre en ezt a levelet ajanlom:


[link]


Biztonsan merlegeltek az elonyeit es a hatranyait, es oszinten szolva tobb ev sokszor durva faradtsag es kialvatlansag utan megertem oket is, de azert van mas lehetoseg is, nemcsak a sirnihagyas.

2018. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ébrednek fel, mert mélyen alszanak, akkor honnan tudják, hogy sírt egyáltalán?

Valami nagyon nem gömbölyű ebben a sztoriban...

2018. dec. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!