Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Boldogtalan a babám?

Boldogtalan a babám?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés, de első baba és aggódok.

3 hetes. Sokat sír, nyűgös. Hasfájós, bár nem vészesen, de ha ébren van, akkor is csak keveset mosolyog és állandóan panaszkodik. Nem hagyhatom magára, olyan mintha félne ha egyedül marad.

Rengeteget ringatom, énekelek neki, beszélek hozzá. A környezetem szerint elkényeztetem, én meg úgy érzem, hogy még így is keveset teszek érte és boldogtalan mellettem. Teljesen kétségbe vagyok esve!

Mások ilyen idős babái nézelődnek, mosolyognak, az enyémben meg egy világfájdalom szorult.

Mit tehetnék még? Más is volt így? El fog múlni? Attól még boldog gyerkőc lett?


2018. dec. 21. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy boldogtalan, az újszülöttek ilyenek, sokat sírnak és az anyukájuk nélkül nem szeretnek lenni. Az én fiam sem mosolygott 3 hetesen. Te jól csinálod, ne foglalkozz mások "szuperbabáival".
2018. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem boldogtalan, csak így fejezi ki magát. De el fog múlni hidd el. Nekem 2 hónapot végigordított a fiam, most 4 hónapos és egy ideje egész nap csak vigyorog. Remélem így is marad. Hidd el, összeszoktok, minden jó lesz :)
2018. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Ne hülyéskedjél már egy 3 hetes baba nem tud boldogtalan lenni, mellesleg mosolyogni sem tud, örül neki, ha valahogy sikerül neki megemészteni a kaját, ilyen kicsiként csak ezekkel a napi dolgokkal vannak elfoglalva, majd később folyton vigyorogni fog, meglátod.
2018. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is a 4. hónap volt a fiunk az mikor végre elmúlt a folyamatos hasfájásos nyüglődés, onnantól kezdve egy vigyorbomba volt.

A lányunk az első hónapokban nagyon nyugis volt, aztán jött egy jó hosszú időszak amikor semmi nem tetszett neki és rögtön üvöltött (pelenkázás, utazás autóval, mindenkitől megijedt már csak hacránéztek), nála akkor lett jobb mikor már mászni kezdett.

Ha tudod akkor kösd magadra, pihenjen a hasadra fektetve, masszírozhatod a hasát stb.

2018. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon pici még nagyon boldog lesz veled jó anyuka vagy 😊
2018. dec. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyem is ilyen volt, nekunk a hordozas segitett rengeteget, 3 honapos koraig le sem lehetett szinte tenni, kulonben sirt, de ez teljesen normalis, 4. trimeszternek is hivjak: [link]
2018. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

3 hetesen mosolyogni, nézelődni? Kicsit korai még. 5 hetes a lányom, csak álmában mosolyog, nézelődni is most kezdett el, már gügyög. Hasfájás nálunk is van, adom neki a cseppeket, küzdünk együtt napról napra. Ha sir felveszem.

Pici még, nem boldogtalan. Kicsit lazits, mindent jól csinálsz. Az okoskodásokhoz meg szokj hozzá, bőven fogod még hallani :)

2018. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!