Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sos! 1Éves kislányom leharapot...

Sos! 1Éves kislányom leharapott egy picit a borostyán levélből, szerintetek lesz valami baja? Azt olvasom a levele mérgező, nem az a súlyos, de 2csillaggal van jelölve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én is csak egy anyuka vagyok,nem orvos, én ezt tenném:


Felhívnám a háziorvost,és rákérdeznék, mi a teendő.Lehet,hogy azt mondja, ne vicceljen, semmi baj nem lesz egy harapásnyi levéltől,de legalább orvos mondaná,és nyuodt lennék.

2010. jún. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
mivel et írják,hogy mérgező, én is ezt tenném, amit az első válaszoló.
2010. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezt tanultam a suliban, ahhoz hogy egy növénytől baja legyen, pár dkg-ot meg kéne egyen belőle. Kivétel a dohány, abból tényleg elég pár mg a bajhoz!! De a borostyánlevéltől nem lesz baja. De a háziorvos meg fog nyugtatni.
2010. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lett valami baja a kislánynak? Nálunk csak a keze lett olyan ahogy tépte és utána bent turkált a szájába
2022. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!