Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél a nagyszülőknél több...

Akiknél a nagyszülőknél több egykorú unoka is van, hogy érzitek, tesznek különbséget köztük?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Tesznek.

Kedvenc gyereknek kedvenc a gyereke is.

2010. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen,ugyanúgy,mint az elsőnél, de csak anyósomék, az én szüleim nem.
2010. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, nálunk is van ilyen. a korábban született unoka a kedvenc, mert ő már... gyűlölöm. miért kell egy 7 és egy 11 hónapos babát összehasonlítani.
2010. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még nem tudom, mert csak egy unoka van, de általában nálunk is, és a páromnál is úgy van, hogy a legelső és a legkisebb unoka a legkedvesebb.
2010. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyósoméknál egyértelmű, hogy az én fiam a kedvenc. Ő az első unoka (9 hónapos). A 2. unoka 5 hónappal később született, de eddig 2szer látták, pedig 1 utcával laknak arrébb. Ők hozzájuk nem mennek anyósomék, át meg nem viszik hozzájuk a babát. Mi messze lakunk, de legalább 2 hetente hétvégén megyünk. Apósom a fiam szerelmese. Egész nap játszik vele, együtt másznak a szőnyegen, dobolnak, tvznek. Reggel már hallgatózik apósom az ajtónál, hogy felébredt-e már a fiam, mert akkor már viszi is magához.
2010. jún. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, az én szüleimnél a fiam a 3. unoka, tesóméknál már van 2 fiú. Az én szüleim elváltak. Apámnál is az én fiam a kedvenc, a tesóm 2 fiát (4 és 6 évesek) még egyszer sem vette fel, sőt, ha lementek hozzá, és ők a házban voltak, akkor kiment. Az én fiamat pedig már 2szer is felvette, pedig nem rég óta kezdtünk járni hozzá (kb. 1 hónapja), mert nem voltunk jó viszonyban.

Anyám is tesz kivételt, annyira, hogy a 2 nagy fiúnak mindig egy csomó puccos, drága játékot hoz (külföldön él, ritkán jár haza), a fiamnak meg pár gagyi ruhát, amit 2-3szor tudok ráadni. Bár én nem is tartok igényt a drága csörgő, zörgő, zenélő játékokra.

2010. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:(
2010. jún. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!