Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet lázas a babám?

Mitől lehet lázas a babám?

Figyelt kérdés

Most fogzik nem folyik az orra nem köhög ,de mégis tegnap este hőemelkedése volt reggel lázas lett most kapot lázcsillapítót és igy is 38 fokos láza van nem tudom levinni .Voltatok már így ? Mikor kell ügyeletre vinni ?

9 hónapos.


2018. dec. 25. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Baba, 38 fokos láz, nem ügyeletet hívsz vagy mentőt, hanem a GYIK trolljait kérdezed?
2018. dec. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mentőt 38 fokkal ?
2018. dec. 25. 14:06
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Mentő nem kell,viszont ügyeletre elvinném mindenképp. Lehet valami fertőzés is. Na meg nem árt megelőzni az éjszakai nagybajt nem biztos hogy lesz de jobb félni mint megilyedni!
2018. dec. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vinném sehova, 38 nem magas láz, adj neki lázcsillapítót, majd 27-én elviszed a dokihoz, ha esetleg akkor is lázas.
2018. dec. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1 napos lázzal nem kell ügyeletre rohangálni. Ha marad a láz és nem jön mellé más tünet, jó a közérzete is (leszámítva a fogzást), akkor ráértek 27.-én dokihoz menni.
2018. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-es, tudod te, hogy mentő mire való? Mert nem a 38fokos lázra!!!🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
2018. dec. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!