Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babám nem akar...

9 hónapos babám nem akar enni, pufit, corn flakest, kevés tápszert evett egész nap. Valószínű fogzik, nyűgös, lázas is volt két napja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Híg széklete volt reggel. Büfizik, pukizik. Vizet bőven iszik. Alvás nehezen megy, semmi se jó neki. Fogát nem hagyja kenni, nurofent adtam neki üost.
2015. dec. 11. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
az én fiam sem akart enni, adtam neki többször tápszert, így nem éhezett, jól tetted, hogy adtál neki nurofent, mást nem nagyon tudsz..
2015. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne adj neki pufit. Felfújja.
2015. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pufit kilenc hónaposnak...? Nem adnék.
2015. dec. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki puhább dolgot pl. Kifli,kenyér.ami nem bàntja az ugyis fàjós foginyt..
2015. dec. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pufival meg corn flakes-el eteted a 9 hónaposodat? gratulálok. nem kellett neki a hamburger,vagy miért pont ezekre esett a választásod?
2015. dec. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezekben kukoricadara van csak, amit eget, és szeret is. Nyilván mást adnék neki, ha enne, de semmit nem fogad el, tápszert, kenyeret sem, a kanalasakat meg végképp nem.
2015. dec. 12. 08:37
 7/10 A kérdező kommentje:
Mellesleg mind a kettöt eheti már nem csak szerintem, hanem netes babareceptek és Vida Ági szerint is.
2015. dec. 12. 08:44
 8/10 anonim ***** válasza:

ja értem,Vida Ági is megmondta...

ezek 90 %-ban génkezelt kukoricából állnak,tele adalékanyaggal meg egy csomó cukorral,etesse csak nagy tudású Vida Ági ezzel a csemetéit!

2015. dec. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vida Ági hülyeségeit felejtsd el. Egyébként tényleg ehet de úgy eltelíti és felfújja mint a fene.
2015. dec. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt gondja vele, most azonban tényleg az lehet a hunyó.
2015. dec. 13. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!