Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Otthon hogyan öltöztetik a...

Otthon hogyan öltöztetik a babát? 8 hónapos hosszú ujjúba szakad róla a víz de polóba meg fázna szerintem .

Figyelt kérdés
2018. okt. 28. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Az attól függ hány fok van nálatok. Ha itt is megnézed a lakás hőfokára vonatkozó kérdéseket láthatod valakinél 15 fok van, másnál meg 27.

Ha ömlik rőla a víz akkor vékonyabb hosszú ujjú rugdalodzó vagy rövid ujjú póló és vékony nadrág.

2018. okt. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb. 24 fok van bent. Hosszú újjú body,nadrág,zokni. 13hónapos ő is megizzad a sok mozgásban.
2018. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Itt is kb 24 fok van rajta hosszú ujjú body nadrág zokni de elég hajas baba és sokszor csurom víz a haja .
2018. okt. 28. 12:32
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk is 24 fok van. Én rövid ujjú body-t, vékony nadrágot és zoknit adok rá.
2018. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21 fok, rövid ujjú body, vékony gatya, vastag zokni, az is csak mert hideg a kő a nappaliban és folyton áll. 10 hónapos.
2018. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel nálunk 21-22 fok van hosszú body ( vastagabb) + nadrág zokni


De még csak 4 honapos


Adj rá nagyon vékony bodyt...

Vagy nekem vannak könyékig érőim is....


Viszont én magam 24 fokban is hosszúban vagyok..fura, hogy egy baba meg ennyire kimelegedjen...

Nem lesz fagyos a szentem az tuti., 😅

Nem irigylem nyáron

2018. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22 fok van nálunk. Trikó body, vékony pulcsi vagy hosszú ujjú body nadrág zokni. Rajtam sincs több vagy kevesebb réteg. Egy éves, egész nap megy, nincs melege.
2018. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!