Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az mennyire normális, hogy 16...

Az mennyire normális, hogy 16 évesen már szeretnék anya lenni?

Figyelt kérdés
Édesanyámmal beszélgettünk a dologról, számára a minden lenne egy kisunoka.
2019. jan. 5. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolog, hogy szeretnél, az meg a másik, hogy alkalmas vagy-e rá. Az se árt, ha van a gyereknek apja is.

Úgyhogy előbb gondold végig, hogy mit tudsz neki megadni, és mindig ésszel dönts.

2019. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Várj vele pár évet. Ennyi idösen én is akartam babát, de nem tudtam volna önállóan eltartani, nemhogy felnevelni. Nagyban tomboltak a hormonok, fiúztam stb... 26 évesen szültem az elsőt, stabil párkapcsolatra, anyagi háttérre, most 31 vagyok, várjuk a kistesót.

Hidd el, 10 év múlva sem csúszol le semmiről. Tanulj, élj, ne cseréld össze a dolgokat...

2019. jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Anyadnak kb annyinesze van mint neked. Gyereknek gyerek erre szoktak azt mondani.

Az anyagi hatteret nem a nagyszuloknek hanem a szuloknek kell biztositani egy babahoz raadasul neked inkabb meg tanulnod kellene javaban. Egy babahiz nem csak az kell hogy akarjuk, anyagi hatter es biztonsag, nem a nagyszulok nyakara kell megszulni, nem artana erettebbnek lenni mert nem vagy az,felelosseg, rengeteg dolog.

Az egy dolog hogy te es anyad szeretnetek-e, de az apa? Es ha lelep? Nem hinnem hogy 16 evesen sok eve tarto biztos es komoly parkapcsolatod lenne. Dolgozni egy napot sem voltal es a sulit is ott akarod hagyni?

2019. jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Van egyáltalán párod? Vagy édesanyáddal egyetértésben úgy gondoljátok, hogy a legelső szembejövő pasinak szétrakod a lábaidat; ha nem jön össze elsőre, akkor még néhányszor újra; és utána lesz gyerek, apa meg minek, ugye?
2019. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Kerdezo neked es anyadnak nagyon buta felfogasotok van. Gondolom o is ennyi idosen szult teged a semmire, es a te apad is lelepett ahogy a te gyereked apja is le fog.
2019. jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kinek ne volna a város pelenka,bufihegy és éjszakai gyereksiras a vágya 16 évesen???
2019. jan. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
88%
Itt borsodban a 14 éves cigány jány már a 2. gyerekét várja. Szóval nem korai😀
2019. jan. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sok lányra rátör ez a vágy már tinikorban is. De arra is gondoltál, hogy azt a babát fel is kell nevelni? Etetni, ruháztatni, taníttatni, ami mind költség? Majd ha elvégezted a tanulmányaidat és van rendes munkád, külön élsz a szüleidtől, lesz rendes párkapcsolatod, és felnőtt érett ember leszel, akkor jöhet a baba. Most még inkább maradj a járékbabáknál.
2019. jan. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is akartam kb 18 evésen az elso páromtól, szerencse, hogy esszel gondolkodtam. Azóta a második párommal vagyok, 26 évesen, most születtek a babáink. Addig lediplomáztam, volt munkaviszonyom , ami a gyedhez kell. Nem mindegy, hogy 28 ezret kapsz havonta, vagy 140 körül például.
2019. jan. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 babyboom567 ***** válasza:
100%

Azon nem csodálkozom ,hogy 16 évesen ennyi eszed van, na de hogy anyádnak sincs több, és rosszat akar neked, az gáz.

16 évesen, rengeteg más dolgod van,önfeledten élni a fiatalok életét.

2019. jan. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!