Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő után vállaltatok...

Mennyi idő után vállaltatok be kistesót?

Figyelt kérdés
7 hónapos a babám, úgy néz ki ismét áldott állapotban vagyok. 🙂 Úgy terveztük, hogy kis korkülönbség legyen köztük, sikerült is a baba. A kérdés az lenne, hogy mennyire cipelhetem így a babómat? Nagyon anyás, magamra kapattam, de az én hibám mert folyton ölbe vettem még akkor is ha egyébként nem lett volna muszáj, mert elvolt magának.Hasonló helyzetben lévők, hogy oldottátok meg? Minden választ előre is köszönök😊
2019. jan. 8. 07:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9 hónapos volt a fiam mikor terhes lettem 18 hos lesz mikor megszületik a kis tesó.
2019. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11 Probléma mentes és boldog baba várást kívánok :)
2019. jan. 8. 10:48
 13/15 anonim ***** válasza:
76%
15 honapos volt a nagyobbik mikor ujra terhes lettem. Kereken két év lett köztük a korkülönbség. Sztem ideális, bár harmadikat tuti nem vállalnék ilyen kis idö elteltével.
2019. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
74%

azért azt megjegyezném, hogy ha alapból sportos voltál, hozzá voltál szokva a terheléshez, akkor nem kell porcelánbabaként viselkedned...

Persze szépen kicsit le kell szoktatni (vagy csak lecsökkenteni), de az viszonylag hamar sikerül még. Lehet fogtok sírni mind a ketten párszor, de hosszútávon ez a megoldás

2019. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Utolsó igen, hozzá voltam szokva, mióta anyuka vagyok meg pláne :) Megprobalom amit javasolsz, mert terhesség nélkül is elég nehéz egész nap egy több mint 10 kilós babát hurcolni :)
2019. jan. 8. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!