Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tehet ilyet egy házi Dr?

Tehet ilyet egy házi Dr?

Figyelt kérdés
10 hónapos kisbabám náthás és nem akar szopni ,enni eszik kicsit ,iszik ma egyész nap jó ha ivott 250ml vizet reggel volt 2db minimális pelus és déltől este 5 ig csont száraz volt a pelusa.Délutánt végigaludta .A saját orvosunk mire felkelt márnem rendelet ezért ahoz vittem aki rendelt .Bementem tele volt a váró tinikkel nagyobb gyerekekkel szóltam a portásnak,hogy szóljon be a Dr.nak hogy kiszaradás gyanús fogadjon soron kívül ,de az orvos nem volt hajlandó soron kívül fogadni és 1 órát vártam .Mikor bementem megnézte a gyereket akkor már 6 órája minimális pisi volt a pelusba és egy újjni narancs sárgagás pirosas folt .A pelust vissza zárza mintha nem lett volna semmi furcsa benne rákérdezek mi az a folt hát ő nem tudja és hogy tele a pelussa baba kedve jó nyelve nedves nem lepedékes .
2019. jan. 8. 22:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor anyuka legyen előrelátó, és keltse fel a babát, szóljon oda a SAJÁT orvosuknak, vagy kérje meg, hogy menjen ki hozzájuk. De az nem járja, hogy a gyereket fast lane ticketnek használja, és még ő adja elő az áldozatot utána.
2019. jan. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!