Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki vesz ajándékot a...

Mindenki vesz ajándékot a babája első szülinapjára?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi egy plüss vízilovat vettünk. Annyira felesleges, ilyenkor még úgysem értékeli, amúgy meg az unokatesóktól rengeteg játéka volt.
2010. jún. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem,mert úgysem tudja még értékelni. Tortát is inkább itthon sütök neki,és nem csapunk semmilyen nagy ünneplést. Csak megzavarná a megszokott napirendjét a picinek.
2010. jún. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen akartam,hiszen az első az mégiscsak az első,jó meg tartani,még ha a pici nem is fogja fel mi történik.Mi egy chicco 2 oldalas asztalt vettünk neki,egyik oldala zenél(tele kütyükkel) a másikon épiteni lehet,nagyon szereti.Ja és célszerű olyat venni amit később is tud használni:)
2010. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen.Kihagyni az első szülinapot,vétek.Készülnek képek is és ha nagyobb lesz megmutathatod neki.
2010. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát persze!Nem is lehet megállni :) Szerintem az 1 szülinap inkább a családnak fontos és kedves ,olyan gyorsan telik az idő!És persze szigorúan dokumentálva fénykép stb torta-belemászással és puszikkal.A 2-3 éveseket már a picit is érdekli.
2010. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindenképp rendezünk egy kisebb partit,ami bográcsozásból,kerti grillezésből áll,csak szűk családi körben...a tortát én sütöm ,lesz pancsolás,lufik,de ajándékot nem veszünk,mert szinte mindene megvan,azonkívül mindig a legegyszerűbb dolgokkal játszik,sosem a drága játékokkal...
2010. jún. 29. 10:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Én csak akkor veszek, ha pont valami szükséges lesz.Ha mindene meglesz, akkor csak jelképesen egy kis állatkát, vagy valami kis játékot kap.
2010. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp!

És nagyon nagy élvezettel vette át az ajándékokat és bontogatta:)Tudta hogy azt ő kapta,jó érzés volt:)

2010. jún. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én biztosan fogok. persze nem egy halom ajándékot, amivel úgyse kezd semmit, de valami pakolászós, rakosgató, készségfejlesztő valamit biztosan. :) szerintem egyáltalán nem kötelező venni, de az ember úgyis vesz ezt-azt időről időre a gyerekének.
2010. jún. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen! Nem az a lényeg, hogy mennyi ajándékot veszel vagy hogy milyen értékben, de a szokások kialakítása (hogy akit ünnepelünk, az ajándékot kap) már ebben a korban is fontos szerintem. Egyébként 1 évesen nagy élvezettel bontogatta az ajándékokat és ha korának megfelelő játékot kap, akkor játszik is vele, az biztos!
2010. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!