Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell a babának napi...

Meddig kell a babának napi szinten sterilizálni?

Figyelt kérdés
A cumisüvegekre, etetési eszközökre gondolok. A többi dolgát egyébként sem sterilizálom nap, mint nap, csak időnként, szükség esetén.
2019. jan. 12. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Hivatalosan 6 honapos korig legalabb, azaz hozzataplalasig, mert utana mar ugysem tudsz mindent sterilizalni, amivel fozol, illetve addigra csusznak/masznak, benyelnek ugyis sok mindent. Nyilvan a padlot, szonyeget nem tudja az ember sterilizalni, csak tisztan tartani.

En pl azert meg a kiskanalakat sterilizaltam egy ideig mindegyik gyereknek, amivel etettem oket, majd leszoktam rola.

2019. jan. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Az első cumija volt kifőzve, utána soha semmi nem volt steril. Nem is kell.
2019. jan. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Az első 3 hònapban sterilizàltam a babàim dolgait naponta. Aztàn fèl èves korukig mèg hetente egyszer. Mikròs sterilizàlòm volt, ez sokat könnyìtett a dolgon.
2019. jan. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Vagy fél éves korig. Bár első gyereknél jóval tovább, majdnem a szülinapjáig.
2019. jan. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%

Gondolkodjatok... Steril a játék, amit megfog, majd a kezét a szájába tömi? Steril a plüsse, a kendője? Steril a melletek?

Akkor miért legyen steril az üveg, a cumi, stb???

2019. jan. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!