Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki használt légzésfigyelőt,...

Aki használt légzésfigyelőt, babátok hány hónapos koráig?

Figyelt kérdés
2019. jan. 14. 06:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Kb 8/-9, akkor kezdett felállni az ágyban
2019. jan. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

18 hónapos koráig tervezem mert addig veszélyeztetettek a babák

Nálunk a családban volt bölcsőhalál, Így egy kicsit szigorú vagyok ezzel

2019. jan. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
1 éves koráig tervezem. Aztán meglátjuk. Ha nagyon elmocorog, akkor lehet előbb felfüggesztjük.
2019. jan. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hogyan mocorog el???


Forog minden irányba a babàm



Nekem minden zugban érzékel ( van hogy keresztben fekszik a lányom a kiságy felső végében) 3 panel van középen...

2019. jan. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. Vagyok én is tovább terveztem, kb 1 éves koráig, hiába feküdt a sarokban érzékelt, viszont onnét kezdve, hogy állt, főleg mikor próbálta emlegetni a lábait, “hogy kimasszon”, már volt amikor egyet-egyet sípolt, mert úgy azért nem érzékelt én meg rohantam, végül ezért vettem ki.


Szetintem ameddig használható, tehát ameddig a baba hagyja én használnám.

2019. jan. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Mivel 2 eves korig van bolcsohalal ( Late SIDS, nezz utana ) addig hasznaltam.

Aki irja " elforog a baba " az vagy nem jot vett, vagy nem jol hasznalja. ( pl. Nem rakott fa lemezt az agy racsara ahogy irja az utmutato)

2019. jan. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2,5 éves korig használtuk.
2019. jan. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13 hónaposan kapott új ágyat, addig használtuk. 😊
2019. jan. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

15 hónapos, még déli alváshoz is bekapcsolom. Októberben lesz kettő, vagy szülinapjára vagy karácsonyra kap új ágyat, a Figyelő megy vele. Legkorábban a nyáron tervezzük a kistesó “projektet” elkezdeni, míg neki nem lesz rá szüksége addig marad.

Babaöböllel használjuk jelenleg és csak akkor riaszt “tévesen”, mikor a fiam átforog az én matracomra. Sajnos nálunk nem alaptalan az aggodalom. Vannak légzéskimaradásai a fiamnak. 10-15 mp is eltelik mire nagy levegőt vesz, mire pittyen a Figyelő és riadok én is, már hallom is, hogy sóhajt.

2019. jan. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Februárban lesz 2 éves, még használjuk. Ha tehetném, kamasz koráig használnám. Az ismeretségi körömben van gyerek, akinek megmentette az életét.

A nagy tesói alól is bőven 2 éves koruk után vettem ki.

2019. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!