Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem kenitek a baba popsiát?

Miért nem kenitek a baba popsiát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan anyukák válaszát várom akik semmi féle kérémet nem használnak a baba popsián.az a kérdésem, hogy miért? Mióta? Előnyei?
2019. jan. 15. 23:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
Mert ha nem volt piros, irritált, akkor minek kenjem? Természetesen amikor szükséges volt, akkor kentem
2019. jan. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A második gyereket már én is csak akkor kentem, ha láttam, hogy talán be fog pirosodni. Pisi után sosem kellett, kaki után mondjuk heti 2x (Sudocreme) Előnye, hogy kevesebb vegyszer érte a gyereket, ki is tartott egy egész tégely vagy másfél évig, és én is kevésbé lettem lemoshatatlan krémes.

Az első gyereket még mindig krémeztem gyógyszertárival, nála még ezt tanították, de neki sokkal többet volt piros a feneke, egyszer fogzáskor kifejezetten sebes is lett vagy egy-két hétre. (Ugyanazt a pelust, törlőkendőt használtuk, olyankor meg csak vizes vattát.) Most nem tudom, hogy a hozzászokott a kenéshez vagy többet kakilt, vagy csak más bőrtípus. :) A másodiknál nem voltak sosem ilyen gondjaink.

2019. jan. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, de popsiját, popsiján. J-vel.
2019. jan. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kenem neki mindig, csak ha látom, hogy pirosodik. Az első gyereknél 7 évvel ezelőtt én is kentem folyton ha kellett ha nem. Hogy minek azt nem tudom...
2019. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!