Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosható pelenka. Nektek...

Mosható pelenka. Nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék, ami a legjobb kompromisszum a könnyű használat (könnyen lehessen ráadni a babára, ne kelljen sokat pepecselni vele) és a jó nedvszívó képesség/"biztonság" között, szóval hogy ne folyjon ki a pisi, kaki. :D

Az ár kevésbé fontos, meg tudjuk fizetni a drágábbat, ha az lenne praktikusabb.


Újszülött kortól tervezzük használni, így írhattok arról is hogy nektek mi vált be újszülött korban, illetve később.


Típusokra és azon belül konkrét márkákra is kíváncsi lennék.


Minden tapasztalatot szívesen olvasok, pozitívat-negatívat egyaránt.


Köszönöm!


2019. jan. 17. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:

3 hetesen nőtt bele a fiam az újszülött mosható pelenkaba, azóta csak azt használunk, 15 hónapos.


Legkönnyebb használni az aio (áll in one) pelenkakat, nekünk legjobban újszülöttnek a thirsties később pedig a bambino miosolo vált be.


Illetve könnyen használható meg a zsebes pelenka, azok közül nekem a kedvenc Blueberry, de én annyira nem vagyok zsebes parti.


Pár hét hadznalat után már minden pelenkat könnyű használni, mert belejössz teljesen.


Nekem jelenleg a kedvenc a milovia külső saját betetjevel, nagyon szeretem a g diapers (ez csónakos) pelenkakat is.


Érdemes lenne elmenned egy klubba, illetve van egy csomó Facebook csoport ott is informalodhatsz.

2019. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az ImseVimse volt a kedvenc, bár végül eltettem, és eldobhatózunk. Ha nem iszik/pisil túl sokat akkor az AIO, ha igen akkor a frottír belsővel. Ez nem csinàlt hatalmas csomagot a popón, de kényelmes, jól zár, és nem ázik át gyorsan (ha nem iszik napi két litert mint a fiam).
2019. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!