Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit gondol arról h sogornőm...

Ki mit gondol arról h sogornőm az 5hónapos babajának már oda adta a telefont a tabletet hogy azon mesezen?

Figyelt kérdés
Mar most a 1eves a baba, de turórudit normális kajákat nem add neki mert ő tökéletesen neveli a gyermekét véleményem szerint meg ugyan olyan káros már most a telefon mint egy csoki.
2019. jan. 18. 08:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
A legkárosabb az ilyen rokonság.
2019. jan. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Véleményem szerint nem a te dolgod, hanem az övé meg a férjéé.
2019. jan. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Fogadjunk, neked nincs gyereked, csak hogy megmutasd, te milyen "miss tökéletes anyuka" vagy!


Ha mi most jól kibeszéljük, és elhordjuk mindennek a sógornőd, akkor jobban fogod érezni magad??? És az a gyereknek jó lesz?


Neki elmondtad már a véleményed? Vagy csak itt nekünk?

2019. jan. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Én is nagyon tudtam, hogyan kell gyereket nevelni, amíg nem lettek sajátjaim. Hányszor röhögtem már ki magam meg az előzetes elveimet az elmúlt hat évben, ne tudd meg! Puffogj csak, majd az élet rávilágít neked is, hogy van, amikor nézze csak a gyerek a mesét és egye a túrórudit, csak legyen 10 perc csend, amikor magaddal lehetsz!
2019. jan. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Lehet a sógornőd meg azt gondolja, hogy a 8 általánost kijárhattad volna, mert akkor tudnál helyesen írni.

A 8 éves lányom verne téged egy nyelvtan teszten...

2019. jan. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Az gondolom, hogy nem sokkal undorítóbb dolog van annál, hogy valakit, pláne egy családtagot névtelenül szídni egy fórumon. Miért nem foglalkozol a saját dolgoddal?
2019. jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Uristen ennyi negatív embert egy helyen emberek inkább nem magyarázkodok ilyen senkiknek🤣🤣🤣
2019. jan. 18. 10:07
 8/17 A kérdező kommentje:

Kérdés a következő lett volna melyik a károsabb a Tablet v túrórudi?.

De kotekedjetek a ferjetekkel 🤣🤣🤣

2019. jan. 18. 10:08
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Én azt gondolom, hogy nem a te dolgod. A sajátodat (már ha van) neveld ahogy te jónak látod, de más dolgába ne szólj bele.
2019. jan. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Se a tablet, sem a rudi nem ördögtől való. Egyik sem káros.
2019. jan. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!