Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki már...

Van itt olyan anyuka aki már a kórházban is használt cumit a babájának?

Figyelt kérdés
Még bent vagyunk a kórházban.5 napos a babám.de van hogy éjjel annyira sír hogy nem tudom megnyugtatni.már próbáltam énekelni,ringatni,simizni de van amikor nagyon nehezen nyugszik meg.hozztam be cumit de idáig még nem használtuk.van akinek ezzel kapcsolatban van tapasztalata?
2018. szept. 23. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Szia,én két naposan odaadtam neki
2018. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És szopizott a babád?ha igen akkor nem zavarta meg benne?
2018. szept. 23. 12:33
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
De miért nem adsz neki cicit, amikor sír? Én nem adtam neki cumit, mert a tesóm lánya annyira cumizavaros lett, hogy nem fogadta el többet a cicit, csak üvegből volt hajlandó inni. A tesóm egy hónapig fejte a tejet, de aztán tápszeresek lettek, és nagyon bántotta a dolog. Én igény szerint szoptattam a fiam 1 éves koráig.
2018. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
Azért van a melled, hogy megnyugtasd szegényt. Ne szilikon vackokat dugdoss a szájába, hanem szoptasd meg. A tejtermelésnek sem árt és a baba is jobban lesz.
2018. szept. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ezt szinte mindig cicizés után csinálja.szopizik és utánna sírdogál és nézelődik.általában olyan 60mg eszik meg egy evésre.csak utánna nem mindig tud büfizni.arra is gondoltam hogy a büfi hoány bántja.természetesen nekem sem az az első hogy a cumit a szájába adjam.
2018. szept. 23. 12:50
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
11hetes.cumizik az ujját is szopja néha..és igény szerint szoptatom.
2018. szept. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hasra fektesd a combodra és simogasd a hatat..nekünk csak úgy jön bufi
2018. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Soha nem cumizott egyik gyerekem sem, mert én egyszerűen nem akartam erre rászoktatni őket, és láss csodát, mindig megoldottam anélkül. Szoptattam őket amikor kellett.

Ha sír próbáld újra megszoptatni (akkor is ha épp akkor hagyta abba), ő majd tudni fogja h eszik-e még vagy csak komfortszopizni akar, utána büfiztesd, ringasd sokat stb.

2018. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Én születésé másnapján odaadtam neki. Azóta is azzal alszik el, nagyon könnyen. 6 hónapos és egyáltalán nem zavarta meg, anyatejes, most kezdtük a hozzátáplálást.
2018. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
A fiam 5 naposan átkerült a PIC-re, na ott szemrebbenés nélkül a szájába dugták a nővérek, nem is gondoltam, hogy ezt a kórházban tolerálják.
2018. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!