Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek télen született babája...

Akinek télen született babája egy ovis nagy mellé, hogyan csinálta? Otthon tartotta a nagyot?

Figyelt kérdés
Sajnos ugy néz ki, h az influenza szezon kellős közepébe születik a kicsi. Itthon tartanatok a nagyot? Ha igen, meddig? Hogy csináltatok? A nagy egyébként szereti az ovit.
2019. jan. 18. 09:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Két hetes a kisfiam, egy hetet volt itthon a kiscsoportos lányom. Előtte pont téli szünet volt, így 3 hét maradt ki, látszott már rajta, hogy unatkozik, hiába próbáltuk lekötni folyamatosan, azért nem ugyanaz, mint a többi gyerek. Pedig volt rá időnk rendesen, nagyon nyugodt a pici, sokat alszik. Úgyhogy én a héten már engedtem oviba, mindent úgyse tudok kivédeni.
2019. jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

nem fogtam otthon a nagyot,nem is tudtam volna mert utolso eves volt mikor a pici szuletett.

1,5 hetes koratol egyutt vittuk a nagyokat oviba es suliba.

szerencsem volt ugyan az ovival,mert az udvar feloli utolso csoportban volt a fiam,igy korbe setaltuk az ovit,bekopogtunk a csoportba es kijottek kinyitni az ajtot.a picit kint hagytam a baba kocsiban mig a nagy atoltozott.

ralattam a picire,teto van a kijarat felett igy soha semmi gond nem volt.

a suliban viszont be kellett vinni az aulaba,mert csak ott adtak at az alsosokat.

taknyos,hideg marcius volt.nem lett beteg a pici.

2019. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szoptatok, 3 hetesen mégis elkapott valami xart a nagytól. Annyi mindentől függet ez. Van aki megússza, van aki nem. Mindenki magának mérlegeljen melyik döntéssel lesz kisebb a teher.
2019. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A legkisebb decemberi, szeptemberben kezdte az ovit a középső, a nagy meg már iskolás volt. Természetesen egyiket sem tartottam otthon, az iskolást ugyebár nem is igen lehetett volna. 4 hónapos volt a kicsi, mikor a bárányhimlőt elkapta az ovistól, de pár pöttyel megúszta, még láza sem nagyon volt. Ezen kívül soha semmit nem kapott el, mondjuk a nagyobbak sem hordták haza, jó az immunrendszerük szerencsére, két kezemen meg tudom számolni, hogy a 3 gyerek együtt hányszor volt komolyabban beteg az elmúlt 26 évben (a legidősebb már ennyi idős).
2019. jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nálunk sajnos nem ez a helyzet :( elég gyakran beteg. Mondjuk ovi előtt nem volt. Nem tarthatom otthon hetekig és nem is akarom. Sztm maradok a max 3 hétnél.
2019. jan. 18. 18:33
 16/16 A kérdező kommentje:
Na úgy néz ki h targytalan a dolog, mert influenzás a gyerek...szóval túl esünk rajta még szülés előtt....
2019. jan. 18. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!