Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek bejött a kinai fogamzás...

Nektek bejött a kinai fogamzás naptàr? ( megjòsolja a baba nemét az anya életkoràbòl és a fogantatàs hònapjàbòl)

Figyelt kérdés
2019. jan. 19. 23:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Ez azt jelenti, hogy az azonos életkorú nők akik decemberben estek teherbe mind ugyanolyan nemű gyermeknek adnak életet? Ez egy tudományos áttörés!!
2019. jan. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Felreertes ne essek, en sem hiszek benne! :D csak kivancsi vagyok, kinek jott be, es mi alapjan keszithettek.

Egyebkent nekem pl nem jott be, ismerosi koromben azonban 10bol 7nek igen.( unokatesok, baratok koreben)

2019. jan. 19. 23:16
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött be :)
2019. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
A biológia nem hit kérdése. Az életkornak és a fogantatás hónapjának nincs köze a baba neméhez. A menstruációs ciklus adott napjának és a férfinak, akivel vagy, már annál inkább!
2019. jan. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Azert a kioktato hangnemekbol vegyunk mar vissza, ha kerhetem. Nem kisgyerek vagyok, akit ki kell oktatni! Koszi!
2019. jan. 19. 23:36
 6/22 anonim ***** válasza:
38%
Mondjuk akkor a kérdéseid is lehetnének felnőttek.
2019. jan. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom h mi a bajod, kerdeztem valamit, ha nem tetszik, ne valaszolj, haladj tovabb. Mint irtam, en sem hiszem h tudomanyos alapokon nyugvo szamitasokkal alkottak volna, igy kerdesem csakis az egyszeru kivancsisag ihlette. De gondolom ezt nehez felfogni..
2019. jan. 19. 23:43
 8/22 anonim ***** válasza:
66%
Nekem bejött. Sőt, szinte mindenkinek, akit ismerek, és tud erről a naptárról. Anyukámnak mind a 3 gyerekénél is igazat mondott. Mindössze egyetlen egy barátnőmnek nem jött be. :) Tehát ez 11-ből 1 arány, ami szerintem elég durva, bár tuti csak a véletlen műve.
2019. jan. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%
Én azt hallottam, hogy a nap nyugaton kel! Ez lehetséges szerintetek. Kioktató válaszokat nem kérek! Akinek nem tetszik haladjon tovább!
2019. jan. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Az ertelmes valaszt ironak koszonom :)tuti h max a veletlen muve, de attol meg erdekes lehet mondjuk megfigyelni az ismerosok, baratok koreben.

A masiknak meg oszinte reszvetem a sz_r eletehez 🤗

2019. jan. 19. 23:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!