Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám hason "repülőzik",...

Ha a babám hason "repülőzik", de rövid időn belül nyűgösködni, majd sírni kezd, hagyjam vagy vegyem fel?

Figyelt kérdés
Nyúl a játékért, de ha nem éri el, már nem próbálja tovább, hanem nyöszörög, aztán sír. Az okosok azt mondják, hagyjam küszködni, mert így tanulja meg a kúszást.Nem szívesen hagyom sírni, inkább felvenném, vagy odaadnám a játékot, de hogy fog így kúszni vagy mászni? Vajon miért adja fel ilyen hamar? Mivel tenném neki a legjobbat?
2010. jún. 30. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:
lemaradt a lényeg: mennyi idős?
2010. jún. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyanezt csinálja, én azért egy idő után felveszem, arrébb teszem, stb. De már el is kezdte gyakorolni a kúszást (elég gyorsan a repülőzés után), bár ettől is "ideges" lesz, ha nem úgy halad. :-) Szóval szerintem nálatok is hamar elkezdődik.
2010. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babátok?
2010. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
7 hónapos
2010. jún. 30. 12:10
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja és a repülőzést már 4 hónapos kora óta csinálja, de nem akar kúszás lenni belőle...
2010. jún. 30. 12:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Az enyém soha nem repülőzött, ő 7 hónaposan felült és úgy sírt ülve, ha nem érte el a játékát, ő sem akart érte kúszni. Én hagytam kicsit, hagy gyakoroljon, ne rögtön mindig odarepüljön elé amire kíváncsi, hanem próbáljon eljutni hozzá.
2010. jún. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

itt van egy link, ami ugyan nem pont ezt a mozgás gyakorlást mutatja, de asszem a jobb oldalon majd megtalálod amit lehetne gyakorolni:

http://www.youtube.com/user/mozgasfejlesztes#p/u/3/zx1Lt69W4PU

2010. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kipróbáljuk,köszi!
2010. jún. 30. 13:48
 9/10 anonim ***** válasza:

szia az enyém is ezt csinálta, és kiderült, hogy hipotón, izomtónus eloszlási zavara volt, és fájt neki ez a testjelyzet, de nem tudott kúszni a hipotónia miatt. ezért sírt keservesen. kúszott volna ő, de nem tudott.

lehet hogy nálatok is ez van. sztem vidd el neurológushoz.

dévény terápiávalnagyon jól lehet ezt gyógyítani.

2010. jún. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképpen szólok róla a dokinknak! Kedves Utolsó, voltak a babádnál más jelei is ennek a problémának?
2010. júl. 2. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!