Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valami baja a babának...

Lehet valami baja a babának ha latexcumit adok neki vagy csak én vagyok paramami?

Figyelt kérdés
2019. jan. 26. 06:48
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Nem lesz baja. És ez nem paramamiság☺

Nekünk szilikon van és bárhogy mosom,hiába főzöm ki,egy idő után mintha elsárgulna.

Én is most láttam latexcumit,erősen hajlok rá,h kipróbáljuk. Üdv.:egy első gyermekes anyuka

2019. jan. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a latex allergia mit aggódsz, ami nem alaptalan. A latexet azért szokták szeretni a babák mert puhább, mint a szilikon, de ezzel együtt sérülékenyebb és sokkal gyorsabban tönkre megy. Ha főzni szoktad a cumikat akkor az méginkább ront az élettartamán.

Az én fiam csak latex cumit fogad el, abból is csak bizonyos formákat. Max egy hónapot szoktam hagyni egy cumit, utàna kuka. A szilikon ennél sokkal tovább is bírja, illetve nincs veszélye allergiának se. Ha eddig nem volt gond vele én nem váltanék a helyedben.

2019. jan. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolsó igen az allergiás reakció miatt.

Viszont nekem is gumicumim volt mikor kicsi voltam páromnak is

2019. jan. 26. 07:47
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el hasznos. Röviden annyi , hogy a latex allergia nem úgy alakul ki , hogy most berakod a szájába is allergiás lesz rá. Hanem , hogy most találkozik a latexxal, és évekkel később ha találkozik újra, akkor kialakulHAT az allergia. De ha már adtál neki, akkor innentől kezdve teljesen mindegy. Tehát ez a nem olyan allergia, hogy az első találkozáskor derül ki.

2019. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!