Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy kis nyugtatás kellene...

Egy kis nyugtatás kellene eléggé paramami vagyok! Megnyugtatnátok? Többi lent

Figyelt kérdés

2napja észre vettem hogy teli van a lábam csipéssel,de csak az egyik!volt egy gyanum hogy bolha!hozzá teszem nincs se kutya se macska és tiszták vagyunk!megnéztem 1hónapos babám ő rajta Hála Istennek egy darab csípés sincs!aztán tegnap nem vettem észre ujabb csipést igy megnyugodtam hogy akkor nem bolha!de ma isméét megcsipkedett és láttam is ugrálni de megfogni nem tudtam!

ha véletlen megcsípi a kicsilányom ugye nem lesz baja??annyira féltem,valahogy megprobálom kiirtani!


2012. nov. 20. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy baja lesz,de én csinálnék egy nagymosást az ő ruháival is,ágyneműkkel stb.
2012. nov. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja tőle, de ha megcsípi, akkor biztos viszketni fog neki, ami viszont nem lesz túl kellemes. Bolhát kiírtani pedig elég nehéz sajnos.
2012. nov. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az első is írta:egy alapos nagymosás,máshogy nem fog menni.De ebbe minden beletartozik.

Én a nyáron hoztam át a szomszédból 8sok kutyát tartanak).Engem teljesen megevett,de hála az égnek a kisfiamat nem.Én kompetten mindent mostam,és sikerült is kiírtanom.

2012. nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Nekünk egyszer anyósom hozott ide 1 db bolhát... Akkor a kisfiam még a forgós - fetrengős korszakában volt. Láttam, amikor az állat leugrik róla, és ott volt a csípés is rajta. Nem jutott más az eszembe - befújtam Aloe vera spray-vel. Estére már nem is látszódott neki a helye. Az állatot is sikerült iktatnom.
2012. nov. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk kutya is van macska is van bent a lakásban de ilyennel még nem találkoztam.

Biztos semmi baja nem lesz , nem kell a széltől is védeni,lesz még ott jóval nagyobb aggodalom...

2012. nov. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!