Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kislányom miért fél...

4 hónapos kislányom miért fél az idegenektől?

Figyelt kérdés
4 hónapos kislányom kB. 1 hónapja elkezdett félni az emberektől. Csak az én vagy a férjem kezében nyugszik meg, másoknál vígasztalhatatlanul sír. Nincsen sokat kézben itthon, el van magában akár 1-másfél órát is. Korábban ezzel nem volt gond, mindig engedtem, hogy mások megfogják, de most azoknál is sír akikkel heti 2x találkozunk. Egy kicsit megijedtem, hogy ez esetleg autizmus vagy más viselkedési zavar jele. Másnál is volt ilyen? Ha jól tudom ez általában csak 6hónaposan szokott jellemző lenni.
2019. jan. 28. 18:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen korszaka,mèg anyukám kezében is sirt.Ahogy nagyobb lett ugy nöte ki,most 1 éves és ha bárki jön már megy is oda hogy vegye fel.
2019. jan. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok, megkerdezhetem mi lett a babaddal. Enyém 2 napja kezdte ugyanezt szintén 3 hónapos, annyira bánt :(
2023. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia! Mi lett veletek azóta?

Az én babám is csinálja. 4 hónapos most.

márc. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!