Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért fél a kislányom az...

Miért fél a kislányom az idegenektől az idegen gyerekektől? Mitől van ez, így marad?

Figyelt kérdés
4éves a lányom,és nem értem ez a viselkedését. Az óvodában inkább "vezető" típus rengeteg kis barátja van jól kijön a többi gyerekkel. Még kisebb volt nem igazán félt senkitől sőt ment mindenki után ha szimpi volt neki. Mostanra meg már a sokkal kisebb gyerekektől is fél!:(

2014. jan. 29. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Most éli a szégyenlős korszakát. Majd kinövi.
2014. jan. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó erre én is gondoltam,de sokszor el is sírja magát.

Legutóbb is mikor voltunk játszóházban nem ment oda ahol gyerekek voltak,sőt egy nála láthatóan kb 2évvel fiatalabb kisfiútól sírva szaladt el mikor az "rászólt" hogy nem játszhat.

2014. jan. 29. 09:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen időszak, szépen elmúlt. A legrosszabb amit tehetsz, hogy kimutatod neki, elégedetlen vagy a viselkedésével és unszolod, hogy változzon meg. Ettől csak kevesebb lesz az önbizalma, még jobban félős lesz.
2014. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm! Remélem tényleg átmenet,mert már azt hittem valami baja van.
2014. jan. 29. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!