Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt ilyet valaki? Jók...

Használt ilyet valaki? Jók ezek a járássegítők vagy csak pénzkidobás?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jan. 29. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nagyon szerette 10-11 hónaposan tologatni, meg elől is játszott rajta 4 hónapig használtuk mikor is elkezdett önállóan járni, de még akkor is néha előkerült.

Nekünk Fisher price zebra volt.

Nyilván nem egy olyan játék amit babakortól totyogós kor végéig tud használni, de nekünk nem volt pénzkidobás.

2019. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

A lányomnak vettek a rokonok, de én csak akkor adtam oda neki, mikor már tudott járni. Semmi szükségét nem éreztem semmilyen segédeszköznek ahhoz, hogy járni tudjon. Olyan 1 évesen indult el, most 16 hónapos, gyönyörűen jár.


A lányom amúgy szereti, egész nap tologatná, meg szeret játszani a rajta lévő játékokkal is, szóval pénzkidobás semmiképpen nem volt.

2019. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon jók szerintem, mászós kortól addig használta a lányom, amíg el nem kezdett járni, mivel csak pár hónapig érdekes én használtan vettem a jofogásrol pár ezerért. Ja és nem hátráltatja a járni tanulásban, csak mert olvastam valami ilyet korábban, a bébikomp az, ami tényleg nem jó.
2019. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Tényleg érdemes használtan venni, mert rövid ideig használják a gyerekek, de addig általában lelkesen tologatják. A lányom akkor kapta, mikor az első néhány bizonytalan lépését megtette 11 hónaposan.


2-3 hónapig volt érdekes. Mikor 2 hete hozzá sem ért, eladtam ugyan annyiért, amennyiért vettem.

2019. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ikea-s járássegitő volt, de csak útban volt, lányom nem szerette. Férjemmel csak eséssegitőnek hivtuk :D Most 3 évesen viszont nagy kedvenc. Talán amiatt nem volt népszerű mert nincsenek rajta kütyük, és nem zenél.
2019. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!