Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez normalis?

Szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés

Kisbabám 5 es fel honapos. El kapott valami nyavajat. Nagyon nathas fel orankent orrsziporszizom. Orvos azt mondta,hogy horghurutja is van. Kapott ra szirupot C vitamint+ orrcseppet.

3 napja egesz ejjel szinte fennt van hajnaltol alszik reggel 8ig.. nagyon jo alvo baba egyebkent. este 8tol reggel 8ig aludni szokott egyszeri kelessel hajnalban. Nagyon nyugos,pirosak a szemei ,hunyorit. Semmi nem jo neki,nyuszorog egesznap a szivem szakad mar meg :( aludni alig tud nappal is,mert felkelti a kohoges. Ugy hallom mar szakad fel neki. Hoemelkedese is van 37,2. Tegnap mar felhivtam a dokit,mondta,hogy normalis 1hetig legalabb. Szerintetek? Alig lat szegenykem a konnytol. Nalatok meddig tart egy ilyen betegseg?

Rolam nem is beszelve,mint egy elo halott😞


2019. jan. 31. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
37,2? Azt a mindenit! Nem irigylem a gyerekorvosod, ha majd egyszer 39 lesz a gyerekednek.
2019. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem a hoemelkedes a lenyeg,Kedves! Mint irtam,azon aggodom,hogy ilyen rossz a kozerzete,folyton sir,nyuszorog!! Tudom,hogy a hoemelkedes normalis es nem is rossz ha van! Csak irtam infonak. Szerintem neked sincs meg gyereked ,kedves valaszolo.:)
2019. jan. 31. 12:49
 3/11 anonim ***** válasza:
6%

Kár, hogy még hőemelkedése sincs. :D

37,5 felett van.

2019. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Remek. A lényeget levetted te is! Taps taps. Egyre gazabb ez az oldal😊😊😊
2019. jan. 31. 12:54
 5/11 anonim ***** válasza:
12%

Nem kötelező.

Menj be egy gyerek kórházba, hogy legyen némi fogalmad, mit jelent betegnek lenni.

2019. jan. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az a nem normális,hogy anya létedre egy mondatodat sem tudtad leírni helyesírási hiba nélkül. :(
2019. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

Érdemes nem vízszintesen altatni, hanem az ágy/matrac fej felőli részét egy kicsit megemelni, így kevésbé fog hátra csorogni a váladék.

Az orrszívózás technikája nagyon fontos, ha nem dugod elég mélyre (az az orrszívó és az orra között marad egy pici rés), semmit sem fog kiszívni. Érdemes úgy csinálni az orrszívást, hogy orrszívás, orrspray (nem orrcsepp, csak fele annyit ér nagyjából, mert nem oszlik el az orr belsejében, nekünk a Nasivin vált be, ilyen picinek a Nasivin baby orrspray), és úgy egy perc után újra orrszívás. Ennyi idő alatt hat az orrspray, és újra lesz kiszívható váladék. Arra figyelj, hogy az orrspray-t nem lehet bármennyit alkalmazni.

2019. jan. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Nyilván normális.Gondolj bele, hogy te is xarul érzed magad ha beteg vagy.Rossz a kozerzeted, nem alszol jól ami napközben rosszkedvet okoz.A babák ugyanígy működnek.Natha akár 10 napig is tarthat.jobbulast a picinek
2019. jan. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
A fentebb leírtakon kívül nekünk nagyon bevált a Baby luuf balzsam, az nagyon jó légúti megbetegedésekre, sokat javít a közérzetükön. Sinupretet is szoktam adni ilyenkor, az is segít. És fontos a párologtatás is, a száraz szobalevegő tovább irritálja a beteg légutakat. Szóba jöhet esetleg a Salvus vizes inhalálás is, az is segít felköhögni a hurutot, de ehhez kell készülék. (Hosszútávon érdemes amúgy beszerezni). Jobbulást!
2019. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%

Jobbulást. Hamarosan jobban lesz. Az én babàm ALAP hőmérséklése 37,2

Az nem hőemelkedés ne aggódj az a normális érték.

2019. jan. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!