Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 honapos a babam. Mikor jar...

10 honapos a babam. Mikor jar egyedul?

Figyelt kérdés

Kb ket honapja egyedul kapaszkodik es ugy jarkal, oldalazik a butorok, agy mellett. Ketto ismerosom gyermeke mar 9 honapos kora ota egyedul jar. Es folyton kerdezgetik h mi hogy allunk.

Tudom hogy az korai, nem is hiszem azt hogy le lennenk maradva. :) pusztan kivancsisagbol kerdezem, h akar meg honapokig is maradhat igy?!:)


2019. febr. 2. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
1 éves kor körül teszik meg általában az első önálló lépéseket.Szóval nincs lekésve a babád semmiről.Amúgy állítólag azok akik korán kezdenek járni többet esnek(az enyém biztos tartja magát ehhez a megállapításhoz:D ) Ne foglalkozz az ismerőseiddel.Minden gyerek más.A tiéd is hamarosan megindul csak győzz majd utána szaladni:P
2019. febr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 13 hónaposan kezdett járni, előtte hónapokig ment a bútorok mellett, a férjem 9 hónaposan már járt, hiperaktív volt gyerekként, nem biztos, hogy van összefüggés, de én örültem, hogy nem kezdett túl hamar járni a lányunk.
2019. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt igy ebbol nem lehet megmondani. Olyan is van, amelyik tok hamar elindul, majd esik egy nagyot es egy darabig nem probalkozik.

Meg boven idoben vagytok, ahogy te is mondod, ha most elindulna, az boven korai lenne.

Egy eves kor korul szokott a tobbseg, de ha kesobb, akkor sem baj.


Nalunk pl az egyik gyerek 7 honaposan allt fel es 11 honapos volt, amikor elindult, a ketto kozott mar nem emlekszem h mi mikor tortent (kapaszkodva lepegetes/oldalazast, le van nekem irva, de igy fejbol mar nem emlekszem).

En meg ezen is erosen meglepodtem, mert kesobb szamitottam ra.

A masik gyerek mindent kedobb csinalt kicsivel, de meg o is bosegesen “idon” belul, o egy eves mult kicsivel, amikor elindult.

Utana egyebkent semmilyen lenyeges kulonbseg nem volt a mozgasfejlodesukben.

2019. febr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom hét és fél hónaposan felállt, de csak másfél évesen indult el egyedül. Egy éves kora körül esett egy nagyot, szerintem azért...
2019. febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fiam 9 hónaposan állt fel, és 15 hónaposan járt önállóan. Óvatos típus. :-)

Az ismerősöknek mondd meg, hogy nem fog hamarabb járni, ha mindig megkérdezik...

2019. febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 hónaposan csak ülni kezdett. Majdnem másfél éves volt, mikor már önállóan tudott menni. Szerintem elég idegesítőek az ilyen ismerősök, akiknek a gyereke már lassan 2 hónaposan felugrik és fut...
2019. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!